עוזר המאמן של נס ציונה קיים בדיקה נוספת

במועדון מקווים לתוצאה שלילית כדי שהשחקנים יצאו מבידוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.07.20 - 12:46
תחילת כתבה

בסקציה נס ציונה עדיין לא נרגעו מירידת הליגה, אך בניגוד ליתר שחקני ומאמני הפלייאוף התחתון שכבר מבלים בבתי המלון השונים בארץ, אנשי הסקציה שוהים בבידוד לאחר שנכחו ליד עוזר המאמן, כפיר אלפונטה, שאובחן כחולה קורונה מאומת.

הלילה אלפונטה עבר בדיקת קורונה נוספת בביתו, על פי הפרוטוקול של משרד הבריאות ועל מנת הימנעות מאי דיוקים. התוצאות צפויות להתקבל ביממה הקרובה. במידה ותתקבל תשובה שלילית, כל מי שבא במגע עם אלפונטה יוכל לצאת מבידוד.

כבר אתמול השחקנים קיבלו מסר מההנהלה ליצור קשר עם קופות החולים ולבקש להיבדק, ובכל מקרה כולם שוהים בבידוד מלא. הבלם הבלגי, דרייס וייטנס, עזב את ישראל ממש עם סיום המשחק נגד הפועל קריית שמונה.

בעניין אחר, במועדון זעמו על החלוץ מניז'ר, מוסא מאזו, שכלל לא הגיע למשחק בק"ש ויצא מקבוצת הוואטסאפ של המועדון. היו מי שטענו שהוא אחת הסיבות לירידת הליגה.

יו"ר הקבוצה, דודו עוז, שבמהלך המשחק נגד ק"ש רשם קילומטראז' מרשים ביציע, בחר להחמיא לשחקנים והצוות בקבוצת הוואטסאפ: "במהלך העונה חווינו רגעים משמחים, משמחים פחות. ללא ספק זו הייתה עונה חריגה שלא אפריז אם אומר שהיו בה ימים מטלטלים. בשבועות האחרונים עם חידוש המשחקים הוכחתם רוח ספורטיבית, נחישות, הקרבה ונתינה ועל כך תודתי והערכתי. הגענו לקו הגמר בזכות עבודה מצוינת של כולכם. שחקנים, חברי צוות, חברי הנהלה, עובדי מועדון ומלווים מקצועיים חיצוניים. מחזק וגאה בכם. לכולכם שלוחה ברכת יישר כח, או איך שמחזקים מהיציע לכולכם 'בראבו ענק'! בשורות טובות, שימרו על עצמכם".