מגיע לליגה א': ערן לוי סיכם במרמורק

"ברור שהופתעתי מעפולה, נראתי להם כדבר מובן מאליו"

רז זהבי
רז זהבי  11.08.20 - 15:20

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

הצעד המפתיע של ערן לוי: אחד מכוכבי הליגה הלאומית, החליט לשחק בעונה הקרובה בליגה א'. הקשר סיכם בהפועל מרמורק וינסה להוביל את הקבוצה מרחובות לליגה הלאומית. ניסן יחזקאל המנכ"ל לחץ לצרף את לוי, שבתוך שעות בודדות הגיע להבנות עם המועדון מרחובות. מי שידריך את לוי בקבוצה הוא ארז בנודיס שמונה למאמן, בעוד ניסן יחזקאל ישמש כמנכ"ל.

אז איך המהלך נוצר? בעיקר בזכות פיצוץ עליו פרסמנו לראשונה מול הפועל עפולה. מורשה החתימה במועדון, תומר רחמים, הודיע לשחקן כי החליט לחזור בו מהסיכומים שכבר נעשו, ולקצץ כ-4000 ש"ח משכר הנטו של לוי, כמו גם כאלף שקלים בהחזרי הנסיעות. כתוצאה מכך, לוי לא הופיע לאימון הבוקר של הקבוצה.

בסביבתו של השחקן לא הסתירו את כעסם על הנהלת הקבוצה ועל היחס, לאחר שכבר סוכם בין הצדדים על תנאי ההעסקה, שיימשכו גם בעונה הקרובה. אחרי הפיצוץ, לוי החליט לא לחכות לעפולה וסיכם בהפועל מרמורק, בה הוא צפוי לחתום ביממה הקרובה.

בתום הסיכום האיש והרגל השמאלית התפנה לדבר ב'חמש באוויר' על ההתחלה החדשה: "כואב לי מאוד כי באמת התחברתי לעפולה, בראש ובראשונה כי שלומי דורה שם. אין לי מה לעשות, זה הסתיים בצורה מאוד יפה ומכובדת".

לוי התייחס גם לפרידה הדרמטית: "ברור שהופתעתי. אני מגיע למשחק נגד בני לוד ומרמורק עם קרע בתאומים אחרי אולטרה סאונד ומסכן את הבריאות שלי. זו ההערכה והכבוד שנותנים לבנאדם שעשה דבר שניים בכדורגל והכל ניראה להם ברור מאליו כי זה ערן לוי, אז אחלה".

הקשר התייחס גם לעובדה שהוא ישחק לראשונה בליגה א': "אני לא הולך להתחנן לאנשים ולהצטדק וכמו שעשיתי בנתניה ולהגיד גם שאבוא לשחק חינם. אני עושה את מה שאני עושה ועל הצד הכי טוב שיש בכדורגל. אני בן 35 וצריך להביא פרנסה, כל עוד אני יכול אעשה את זה במגרש וכמה שיותר".