תעלומה באום אל פאחם: לאן נעלם המאמן?

לפני המפגש עם נוף הגליל, סמיר עיסא ניתק קשר עם המועדון

רז זהבי
רז זהבי  02.04.21 - 13:50
תחילת כתבה

יש סיפורים שנדמה כי יכולים להתרחש רק בישראל. וגם במקרה התורן, תופתעו או לא, הפועל אום אל פאחם עומדת במרכז העלילה. יותר נכון, מאמנה של הפועל אום אל פאחם (או מי ש*היה* מאמנה של הפועל אום אל פאחם).

סמיר עיסא, מאמנה הרביעי העונה של אום אל פאחם, לא התייצב למפגש עם השחקנים לקראת המשחק היום (שישי) מול הפועל נוף הגליל ולמעשה ניתק כל קשר עם אנשי המועדון, שבשלב זה לא יודעים דבר על מקום הימצאו. ראשי המועדון ניסו להשיגו, אבל המאמן לא הגיב לשיחות הנכנסות. ויסאם ח'ליליה, עוזר המאמן, אמור להדריך את הקבוצה במפגש עם מוליכת טבלת הליגה הלאומית.

באום אל פאחם סיפרו כי עיסא התלונן בסיום האימון אתמול על כאבי בטן ומאז נותק עימו הקשר. יו"ר המועדון, מוחמד אבו שלמה, טען כי התנהלות המאמן הייתה משונה בתקופה האחרונה וכי הוא נעדר ממספר אימונים. בנוסף, גם למשחק מול הפועל כפר שלם, שנערך לפני כשבוע, הופיע עיסא רק כ-20 דקות לפני שריקת הפתיחה.

סמיר עיסא, כאמור, הוא המאמן הרביעי העונה של הקבוצה שמדורגת במקום ה-13 בטבלה, אחרי אבי סבג, מוטי איוניר וניר ברקוביץ'. האחרון, כזכור, היה אחראי לסיפור ההזוי הקודם סביב המועדון, כאשר בחר להתפטר מתפקידו אחרי משחק אחד בלבד.

את תגובתו של סמיר עיסא לא ניתן היה להשיג.