אלי כהן פוטר מעכו, חודדה עזב את איכסל

הסיבות לפרידה, המחליפים והתגובות. זעזועים בליגה הלאומית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.04.21 - 12:16
תחילת כתבה

שעות ספורות אחרי שפוטר מאמן נוסף בליגת העל, גם בליגה הלאומית נפרדו משני מאמנים. הראשון שבהם הוא אלי כהן, שסיים את דרכו בהפועל עכו יחד עם עוזרו, איתי מרדכי. והשני הוא אלירן חודדה, ללא ספק אחד ממאמני העונה, שהחליט להיפרד מהפועל איכסל לאור חילוקי דעות מקצועיים עם ההנהלה.

נתחיל בעכו. בצל מאבקי ההישרדות, כהן ומרדכי נפרדו הבוקר הבוקר מהשחקנים. מי שהעביר את אימון הבוקר הוא איציק טוויזר, המשמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער, ולא מן הנמנע שימלא את החלל עד סיום העונה. טוויזר אימן את הקבוצה במחזורי הסיום של ליגת העל, אך לא קיבל קרדיט בלאומית וייתכן שכעת ינסה לחלץ את עכו מהקו האדום. אגב, בנו של איציק טוויזר, רז, הוא מלך שערי הקבוצה הבוגרת שסופסל במשחק האחרון.

"אני רוצה להודות בראש ובראשונה לקרן בן נשר, שהיא מבחינתי בנאדם מיוחד בנוף של הכדורגל הישראלי", אמר אלי כהן. "אני מודה לה על האמון והשקט התעשייתי שנתנה לי, במיוחד בתקופה הפחות טובה שלנו, כדי לנסות ולהחזיר את הקבוצה למסלול. לצערי, דברים לא הסתדרו ברמה המקצועית, הקבוצה לא הצליחה להתרומם והיה חייב לעשות זעזוע. אני נמצא כאן שנתיים בקדנציה שניה, ועכו בשבילי זה קודם כל משפחה שיש לה פינה חמה בלב אצלי. יש כאן חברה צעירים ומוכשרים, שאני אישית מאוד מאמין בהם, ומחזיק להם אצבעות. מעכשיו אני אוהד מספר אחד של הקבוצה ומאחל למועדון הצלחה בהמשך".

באשר לאיכסל, מדובר ברעידת אדמה של ממש. איכסל הייתה הפתעת העונה בלאומית ונמצאת כעת במקום השישי בטבלה. "לאחר עונה כמעט שלמה ומופלאה באיכסל, החלטתי היום לסיים את דרכי במועדון לאור חילוקי דעות מקצועיים עם ההנהלה לגבי המשך העונה. הפנים כבר לאתגר הבא. מודה לאיכסל על שנתיים מהנות ומאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך".