הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אייל ברקוביץ' צפוי לעזוב: כך תיראה הפועל פ"ת

עתיד השחקנים ומה יהיה עם עמותת הכחולה? עושים סדר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  25.05.21 - 21:51
תחילת כתבה

שנים קשות של דשדוש בליגה הלאומית עברו על הפועל פתח תקווה והערב (שלישי) הגיע רגע השפל בהיסטוריה המפוארת שלה - ירידה לליגה א'. המלאבסים ישחקו בליגה הישראלית השלישית לראשונה אי פעם וכבר מתחילים לפעול על מנת שלא ישארו בה יותר מעונה אחת. אז מה הלאה? עושים לכם סדר.

בראש ובראשונה, אייל ברקוביץ' צפוי לעזוב את הפועל פ"ת. ישנה אכזבה של שני הצדדים מהקדנציה הקצרה של כוכב העבר בתפקיד המנהלת המקצועי, כאשר הוא עצמו ציפה להרים את הקבוצה מתחתית הלאומית ולבנות קבוצה שתתמודד על עלייה לליגת העל בעונה הבאה, מה שכמובן לא יקרה. אגב, אחד הספונסרים שברקוביץ' הביא בעצמו יעזוב את המועדון.

ברקוביץ' לא יהיה היחיד שיעזוב. המנכ"ל, אבי יחיאל, צפוי לסיים את תפקידו בשל הכישלון, ירידת הליגה וחילוקי דעות עם עמותת הכחולה בנושאים ביניהם שחרור הזרים אחרי שרקטה נפלה על ביתו של היגור וידאל. עמותת הכחולה תמשיך להיות הגוף החזק במועדון ותצטרך לקבל החלטות חשובות בנוגע לעתיד המועדון השוקע.

בעמותת הכחולה מתכוונים להעמיד קבוצה שתעלה באופן מיידי ללאומית כאשר יהיה חריש עמוק בסגל. רוב השחקנים יעזבו, תהיה קבוצה שתתבסס על שחקנים צעירים. נפתלי בלאי יחזור מהשאלה למכבי נתניה, ודודו אלטרוביץ' להפועל חיפה. עומר כץ, שגיא דרור, ענר שכטר, צליל נחמיה צפויים אף הם לעזוב.