הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לעצור את המבחנים עד שעכו - נצרת יחקר"

יו"ר אום אל פאחם תקף. צפו בדברים מ-5 באוויר שעוררו סערה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.05.21 - 22:30
תחילת כתבה

הפועל אום אל פאחם יצאה מקרב הירידה המשולש בליגה הלאומית בשן ועין, כאשר היא עדיין לא ירדה באופן סופי, אבל במועדון ממש לא מרוצים מאיך שהדרך שלה למבחנים נסללה. לאחר ה-1:2 על כפר קאסם, היו"ר אחמד אבו אלעם אף דרש לחקור את ה-0:5 של הפועל עכו על אחי נצרת.

"ב-37 משחקים יש לעכו שישה ניצחונות, ניצחונות של 0:1, בחלומות הכי גרועים שלנו ושל כל הליגה הזאת - לא חשבנו שתהיה תוצאה של 0:5 במשחק שלה. במיוחד שלאחי נצרת יש סגל רחב וטוב", הכריז אבו אלעם. "אני חושב שיש שם יד מכוונת. אני מתכוון מחר בבוקר לפנות לבית משפט, לעצור את המבחנים עד שיחקרו את זה. כפר קאסם נלחמו כמו אריות".

ואום אל פאחם עצמה, יש לציין, השיגה 1:2 דרמטי על כפר קאסם עם גול שעורר סערה. "הטענות של אייל ברקוביץ'? כולם ראו את השער. חומה עמדה, הסתירה לשוער את הכדור, והשחקן סובב טוב לתוך הרשת", טען אבו אלעם והעביר שוב את האש. "משהו הזוי קרה היום בכדורגל הישראלי. מישהו (יו"ר אחי נצרת) אמר שעכו צריכה להישאר בליגה הלאומית. יש פה משהו הזוי. צריך לחקור את המשחק הזה מתחילתו ועד סופו".

האירוע עליו אבו אלעם התרחש בתוכנית הרדיו "חמש באוויר". יו"ר עכו קרן בן נשר, סיימה ראיון בנוגע לקרבות הירידה כאשר ממש לאחריה עלה לשידור יו"ר אחי נצרת מאהר חאמד ואמר לה: "אני אוהב את קרן, היא בחורה מצוינת. עכו נותנת טעם לליגה והלוואי שהיא תישאר בליגה".

האזינו לציטוט של יו"ר אחי נצרת>>>