הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל פ"ת הודיעה: הגשנו תלונה במשטרה

מבקשת לחקור את אירועי מחזור הסיום. וגם: ראיון עם המנכ"ל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  26.05.21 - 19:28
תחילת כתבה

אחרי הדרישה של אייל ברקוביץ' לחקור את אירועי מחזור הסיום בליגה הלאומית, הגיעה הערב (רביעי) ההודעה הרשמית של הפועל פתח תקווה: "הגשנו תלונה במשטרה". המלאבסים, שירדו לליגה א', מבקשים לחקור את המשחקים המקבילים - בין הפועל אום אל פאחם למ.ס. כפר קאסם ובין מכבי אחי נצרת להפועל עכו.

הרבה מאוד פרצופים מאוכזבים נצפו אתמול עם הירידה ההיסטורית של הפועל פתח תקווה לליגה א'. אחד מהם היה של המנכ"ל, שחקן העבר אבי יחיאל. בראיון לאולפן הלילה הוא סיפר על התכניות לעתיד והמשיך עם הקו של הקריאה לחקור את כל מה שקרה במחזור האחרון של הליגה הלאומית.

"כנראה שאני אצבור פחות שעות שינה", הוא פתח. "היו לי הרבה לילות בלי שינה, אז יהיה לי עוד אחד כזה. צריך לבדוק ולחקור את הדברים בשביל הכדורגל הישראלי. בשלב הזה אני מעדיף להסתכל קדימה ולחשוב איך אנחנו מתקנים את המצב".

"אייל ברקוביץ' הוא לא הבעלים של המועדון, שהם עמותת האוהדים האחווה הכחולה. אני ואייל דיברנו המון לפני המשחק, אבל סיכמנו שאחרי ירידת הליגה ננסה לקבל החלטות מהירות".

כשנשאל אם הוא וברקוביץ' הופתעו מירידת הליגה, ענה: "גם אם אני לא מופתע, אני יכול להיות מאוכזב, זו זכותי. היינו במצב מאוד גרוע לפני חודש וחצי ועשינו ריצה מאוד טובה. הגענו לשלושת המשחקים האחרונים ששניים מהם היו תלויים בנו".

על העתיד הוסיף יחיאל: "כמובן שחשבתי על תכנית מגירה למקרה שאני ארד ליגה ואני אשב עם ההנהלה. היו"ר ואייל ואנחנו נקבל החלטה. המועדון חזק מבחינת ספונסרים ואנשים שאכפת להם מהמועדון. אני חושב שנצליח להעמיד תקציב יותר מראוי לליגה א', יש הרבה אנשים טובים סביב המועדון ואנשים עם אמצעים שאנחנו נצטרך את עזרתם ותמיכתם. גם השנה הצלחנו לגייס סכומים ראויים לליגה הלאומית. מה שעשינו זה סיפור אחר ואת זה אנחנו נצטרך לתקן ולבנות את הקבוצה מחדש".

"אני מתכוון להישאר בקבוצה גם בעונה הבאה, אני רוצה לתקן. הגעתי בתחילת העונה ואני מאוד מאוכזב מהתוצאות למרות שאני לא מופתע, ראיתי את התהליך הזה קורה כל העונה אבל לא ציפיתי למשהו כזה בעונתי הראשונה".