הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כשהחשמל נפל: למה סמדיה לא הצטרף לכפ"ס?

הקיץ ההפכפך של הקשר מסיירה לאון, שכבר התאמן בהפועל חיפה, הוחזר לאום אל פאחם והיה בדרך לקבוצה מהשרון, הסתיים בתקרית ביזארית אצל הירוקים. כל הפרטים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.09.21 - 10:26

תגיות: ליגה לאומית

תחילת כתבה

חלון ההעברות, ובעיקר השעות האחרונות שלו, מרבה לייצר סיפורים מעניינים רבים. אבל באירוע הבא באמת לא נתקלים בכל יום, וזהו סיפורו של עמנואל סמדיה שיכול היה לכתוב ספר על מה שעבר עליו בקיץ האחרון.

הקשר הצעיר מסיירה לאון כבר הצטרף להפועל חיפה, התאמן עמה והיה בטוח שהעונה ישחק בליגת העל. לפתע, בעיות בירוקרטיות מול משרד הפנים ופיצוץ המו"מ עם הפועל אום אל פאחם הוביל להחלטה להחזיר אותו לקבוצה מהלאומית.

ביום האחרון של חלון העברות אנשי הפועל אום אל פאחם קיימו שיחה נוספת עם הפועל חיפה, וברגע שהמשא ומתן כשל שוב, פנו במועדון להפועל כפר סבא. ביום שלישי האחרון, שעה לפני סגירת חלון ההעברות, הגיע סמדיה למשרדי הפועל כפר סבא. הצדדים הגיעו לסיכום וכל שנותר היה רק לקבל את האישור למעבר מההתאחדות לכדורגל.

אלא שאז, הפסקת חשמל במשרדי הפועל כפר סבא מנעו את המעבר של עמנואל סמדיה לקבוצה מהשרון. הקשר ההמום לא האמין שזה קורה לו, וגם אצל הירוקים נרשמה אכזבה גדולה. בשל כך, סמדיה יישאר בהפועל אום אל פאחם עד חודש ינואר לפחות, בעוד הפועל כפר סבא תחפש רכש מבין השחקנים החופשיים בשוק.