הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניר קרין הגיש הצעה לרכישת הפועל רעננה

סוכן השחקנים: "הסכומים לא הגיוניים, מקווה שייצא לפועל"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.10.21 - 11:36

הפועל רעננה מדורגת אחרונה בליגה הלאומית והיא הקבוצה היחידה שטרם ניצחה העונה, אך למרות זאת היא זוכה לאחרונה לביקוש יוצא דופן מצד רוכשים: סוכן השחקנים הבינלאומי, ניר קרין, הגיש הצעה רשמית לקניית הקבוצה מידיי אשר אלון.

הסוכן הגיש את ההצעה כבר בשבוע שעבר וניהל מו"מ, שלטענתו נכשל עד כה בשל דרישותיו של אלון. קרין עבד בזמנו עם אלון ודמיאן רויטמן בהפועל רעננה, ותחת ניהולו המקצועי הקבוצה עלתה מהלאומית לליגת העל ואף סיימה בפלייאוף העליון. בזמנו, הקבוצה הביאה ומכרה שחקנים דוגמת: אוואנס קאנגוואה, טוני נאווקאמה, מוחמד עלי קאמארה, לואיי טאהא, מוחמד שכר, אסף צור ועוד. הקבוצה הקטנה מהשרון אף הייתה מיוצגת עם שחקני נבחרת ישראל הצעירה והבוגרת.

קרין סיים את תפקידו כשהקבוצה הייתה בליגת העל, וכעת הוא אישר את הדברים ממקומו בשוויץ: "זה נכון שהגשתי הצעה וסורבתי. הסכומים הם הזויים ולא הגיוניים. התחייבתי לשים יותר כסף מאשר כל שנה ולקחת את כל חובות העבר, אני מקווה שזה עוד ייצא לפועל".

קרין ציין שהוא נקשר רגשית לרעננה ונהיה אוהד שלה. הוא הוסיף ואמר שהוא מכיר כל חלקה במועדון ובעיר, ושאין לו ספק שאיתו הקבוצה תחזור להיות בקדמת הבמה של הכדורגל הישראלי. כידוע, לרעננה יש מחלקת נוער עם מתקנים מהטובים בארץ. קרין הוסיף ואמר: "אם ניקח את הקבוצה, זה יהיה מסיבה ספורטיבית וקהילתית נטו. אותנו לא מעניין נדל"ן ו/או ילדים של… והמבין יבין".

לערוץ הספורט נודע שאם המהלך ייצא לפועל, דמיאן רויטמן יהיה חלק מקבוצת הרכישה החדשה ויחזור למרכז העניינים. קרין אישר שאם המהלך ייצא לפועל, הוא יהיה 100% ברעננה ולמעשה יפסיק את עבודתו כסוכן שחקנים. ישנה עוד פורמולה שאולי תצא - והיא ששני הצדדים, קרין ואלון, ימצאו נוסחה לעבוד ביחד כמו שעשו לפני שנים.

אשר אלון סירב להגיב לידיעה.