הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו במחאת הקהל. אבוקסיס: "לא ארים ידיים"

המאמן ובעלי בני יהודה, אברמוב, יצאו בליווי משטרתי מהי"א באשדוד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.10.21 - 17:55
תחילת כתבה

ממשיכה לגמגם: סף הלחץ בבני יהודה ממשיך להיות גבוה, לאחר התיקו 0:0 המאכזב מול הפועל אדומים אשדוד במשחק שנערך היום (שישי) במסגרת המחזור ה-8 בליגת הלאומית. עבור הקבוצה מהשכונה מדובר במשחק 5 ברציפות ללא ניצחון, ואם בתחילת העונה מטרת המועדון הייתה באופן חד משמעי לסיים באחד המקומות הראשונים שיובילו אותה חזרה לליגה הבכירה, כעת זה נראה כמו משימה יומרנית ביחס ליכולת על המגרש.

הקהל של בני יהודה המשיך גם הפעם במחאה כנגד הנהלת הקבוצה, ובמהלך המשחק קרא קריאות גנאי כלפי בעלי הקבוצה, ברק אברמוב והמאמן יוסי אבוקסיס שיצאו בליווי משטרתי. הקהל צעק לשחקנים: "ליגה א', ליגה א'". עוד נאמר שם: "עזבו את האינסטגרם תתחילו לשחק כדורגל". אלירן עטר יצא מיציאה צדדית באצטדיון הי"א, כאשר השחקן היחיד שזכה למחמאות היה השוער שחר אמסלם.

אבוקסיס, סיפר התייחס לעתידו לאחר המשחק: "אני את שלי אמרתי, אני מאמין שאנחנ יכולים לצאת לדרך חדשה. זה שבוע 3 שאני אומר את זה אבל זה מה שאני חושב. אנחנו צריכים להשתחרר. הרבה סוחבים לחץ, אני מבין את הכעס של האוהדים אבל אני לא ארים ידיים בשלב הזה".

עוד אמר אבוקסיס: "אני מסכים שזה לא נראה טוב התקפית, מבחינה הגנתית היינו מסודרים וכמעט לא היו מצבים. התקפית לא יצרנו מצבים. זה לא מאוחר, זה נראה רע אבל זה מחזור 8 נצטרך להביא עוד יכולות אישיות כדי לפצח הגנות וכרגע זה לא קורה. דווקא המשחקים הטובים היו עם 3 בלמים, לא שזה קרה הרבה. זה לא קשור כמה חלוצים. ברגע שלא מביאים יכולות אישיות זה ל א משנה כמה משחקים בהתקפה. לפחות הבלמים שלנו ייצבו את ההגנה, לא שזה מספק אותנו התיקו הזה".