הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגון השחקנים: אדומים אשדוד בסכסוך עבודה

השחקנים התאמנו רק פעמיים, בקבוצה טוענים: לא התקבל מסמך

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.10.21 - 15:16
תחילת כתבה

פרסום ראשון: עליית מדרגה בסכסוך בקרב העולה החדשה לליגה הלאומית. שחקני הפועל אדומים אשדוד הודיעו היום (חמישי) על סכסוך עבודה, בתמיכת ארגון השחקנים. שחקני אשדוד יתייצבו מחר למשחק הליגה מול הפועל כפר סבא במחזור השמיני, אבל התאמנו רק פעמיים במהלך השבוע האחרון בשל שביתה. הסיבה: טענות כי לא קיבלו משכורות.

רק לפני כשבועיים עזב מאמנה של הפועל אדומים אשדוד, רוני אוואט את הקבוצה לאחר שטען שהמועדון לא עמד בהתחייבויותיו הכספית כלפיו ולערוץ הספורט נודע ששחקני הקבוצה החלו בשביתה לאחר שלטענתם לא קיבלו משכורות.

מבחינה מקצועית מדובר ללא ספק בהפתעת העונה, שמדורגת במקום הרביעי במרחק שתי נקודות מהפסגה, זאת לאחר שבקיץ העפילה מליגה א' דרום, אך למרות ההצלחה יש חוסר שקט.

ארגון השחקנים אמר בתגובה: "קיבלנו מידע על אי תשלום שכר בחודש ספטמבר בקבוצת אדומים אשדוד. הארגון ערך מספר נסיונות להסדיר את החוב ללא הצלחה, ובלית ברירה נאלץ להכריז היום על סכסוך עבודה. משמעות הסכסוך הינה שהשחקנים, במידה שלא יוסדר תשלום החוב, יוכלו לנקוט באמצעים ארגוניים בתום  15 הימים, החל מ-4.11 ועד לשביתה כללית בגיבוי הארגון והסתדרות".

מהפועל אדומים אשדוד נמסר בתגובה: "בהמשך לפרסומים השונים, נכון לרגע זה לא קיבלנו שום מסמך בעניין סכסוך עבודה. לכשיגיע מסמך כזה, נגיב בהתאם. אכן קיים עיכוב של מספר ימים בתשלום שכר ספטמבר (לא חריג במועדוני כדורגל), אשר יטופל בימים הקרובים"