הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב? דודו ביטון מחזיק בהצעה מקפריסין

אולימפיאקוס ניקוסיה רוצה את החלוץ, נס ציונה מערימה קשיים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.01.22 - 11:38
(באדיבות נס ציונה)
(באדיבות נס ציונה)

בגיל 33, דודו ביטון רושם פריחה מחודשת במדי סקציה נס ציונה, מוליך את טבלת המבקיעים עם 13 שערים בכל המסגרות ושם את נס ציונה בעמדת עלייה מצוינת.

וזה לא נעלם מעיניהן של קבוצות מאירופה: לאתר ערוץ הספורט נודע לראשונה כי הקבוצה הקפריסאית, אולימפיאקוס ניקוסיה, הגישה לביטון הצעה רשמית להצטרף לשורותיה. ניקוסיה, מדורגת במקום התשיעי בליגה המקומית, טרם פנתה לנס ציונה בנושא - אלא רק לשחקן.

ביטון כבר שיחק באי השכן לפני תשע שנים, אז זה היה במדי היריבה העירונית, אפועל ניקוסיה. בסה"כ הוא שיחק ארבע שנים באירופה בשרלרואה, ויסלה קראקוב, סטנדרד ליאז', אלקורקון ומאריבור.

לסקציה נס ציונה אין כוונה לשחרר את החלוץ הטוב ביותר בליגה הלאומית, מתוך הבנה שזו משימה כמעט בלתי אפשרית להביא מחליף שיצליח לשחזר את המספרים האדירים של החלוץ הוותיק. נס ציונה מדורגת ערב המחזור ה-19 במקום השני, כשרק שער חובה אחד בלבד מרחיק בינה לבין בני יהודה שבפסגה. המטרה לשמה הגיע ביטון למועדון הוא להוביל אותה לליגה הבכירה.

מנגד, בעוד פחות מחודשיים יחגוג ביטון את יום הולדתו ה-34 וזו ככל הנראה האפשרות האחרונה שלו לצאת לשחק בחו"ל, אך על המאזניים האפשרות להעפיל לליגה הבכירה עם נס ציונה.