הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

איך עובד שיתוף הפעולה בין חיפה לעפולה?

הנציגים של הירוקים ולמה זה לא מצליח עד כה? אלדד שביט בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.22 - 14:19

תגיות: אלדד שביט

הפועל עפולה קיבלה בקיץ האחרון בהשאלה את הכשרונות המובילים בישראל, שהצטרפו ממכבי חיפה. קבוצת הבת החדשה של הירוקים קיוותה להציג כדורגל התקפי ולהעביר את העונה רחוק מהתחתית, אך מהר מצאה את עצמה נקלעת למאבקי תחתית. נועלת טבלת הלאומית פיטרה היום (שלישי) את אלדד שביט, מאמנה השני העונה אחרי רומן זולו שגם כן מוקדם, במה שמעלה תהיות לגבי קבוצת הבת. בראיון ל"5 באוויר" שביט סיפר כיצד עובד שיתוף הפעולה עם הירוקים ועל הקשיים של עפולה.

"מכבי חיפה בגדול הביאה שחקנים לקבוצה בשיתוף עם המועדון, הבעיה של שיתוף הפעולה הזה הוא שהוא לא עד הסוף. זה חצי חצי, ולכן הרבה פירצות", אלדד שביט סיפר, "בפועל הם לא קובעים שיטה ולא סגנון. יש בחור מטעמם בשם מאור בורג שהוא עובד תחת גל אלברמן. אותו מאור בורג מגיע ועוקב אחרי השחקנים מקרוב. הבעיה היא שכשמביאים הרבה שחקנים צעירים, אז צריך לשלב את זה עם שחקנים מבוגרים ולייצר תלכיד".

"יש מאמן כושר שלהם, יש עוזר מאמן שלהם (שחר וייזינגר)", אלדד שביט הוסיף, "השחקנים של מכבי חיפה שיחקו אצלי באופן רציף, כי הם באמת טובים. ישבתי עם גל אלברמן כמה פעמים, שהוא גם חבר ילדות שלי אז אני מדבר איתו בלי קשר. אני לא חושב שגל אלברמן הוא זה שפיטר אותי, יש עוד אנשים וצוות מקצועי בהפועל עפולה".

"הבעיה של הפועל עפולה זה לא השחקנים של מכבי חיפה, זה שפשוט לא הביאו שחקנים מבוגרים לידם", שביט סיפר, "לי חשוב להבהיר נקודה - רציתי להגיע לינואר והבטיחו לי חיזוק, הבטיחו לי בהנהלה העירונית שיביאו לי חיזוק, אבל לא הביאו, וככה קשה להצליח".