הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"עדכנו את מכבי ת"א במו"מ עם קרלוס גרסיה"

ההתייעצות עם יצחקי והקשר עם ואן לוון. בעלי בית"ר ת"א/בת ים בראיון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.22 - 17:41
תחילת כתבה

(צפו בראיון המלא עם בעלי בית"ר תל אביב/בת ים ליאור שכטר מתוך "מדינת הכדורגל")
אין ספק כי אחד המינויים המעניינים ביותר העונה בליגה הלאומית היה זה של קרלוס גרסיה לבית"ר תל אביב/בת ים. הספרדי (37), שבילה חמש שנים בקו האחורי של מכבי תל אביב, חוזר לישראל, והפעם בתפקיד המאמן.

מי שהתייחס לסיפור מינויו של גרסיה הוא בעלי הקבוצה, ליאור שחטר, שהסביר את הקשר של מכבי תל אביב, קבוצתו לשעבר של הספרדי ומי שנמצאת בקשרים מקצועיים עמוקים עם המועדון שלו, להחתמתו של האיש החדש על הקווים: "מכבי תל אביב ובית"ר ת"א במערכת יחסים טובה", סיפר שחטר, "ההחלטות הן שלי, עדכנתי במכבי תל אביב את האנשים שנוגעים בדבר שאנחנו מתקדמים איתו, והתקדמנו".

על הקשר עם האנשים במועדון ובסביבתו: "ברק יצחקי ופטריק ואן לוון הם חברים אישיים שלי, אני מוצא איתם שפה משותפת גם מחוץ לכדורגל. מן הסתם עצם העובדה שאני חסר ניסיון, כל עצה שמישהו יכול לתת ואני יכול להפיק ממנה למען הקבוצה אז אשתמש בה".

הבעלים התייחס לעתידה המקצועי של הקבוצה: "אני מאוד מאמין באנשים ומאמין בשיטה. קרלוס יכניס את המעוף שלו, קלמי סבן ימשיך לעזור לו. אני מאמין שנעלה על דרך המלך. המטרה שלנו היא להשיג את מקסימום הנקודות, אני מאמין שאפשר להגיע לפלייאוף העליון. אם לא, מקווה שלא נהיה בתחתית הפלייאוף התחתון".

"קרלוס גרסיה רואה את כל המשחקים שלנו למעלה מחודש וחצי", סיפר שחטר על הקשר של המאמן החדש עם הקבוצה, "הוא מכיר את כל השחקנים, הוא מכיר את הכדורגל פה ובא מהרמות הגבוהות ביותר".