הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אספה חתם בבני יהודה: "אתנדב בעמותות"

המגן ששוחרר מהכלא יצטרף לכתומים: "את הנעשה אין להשיב"

תומר לוי
תומר לוי  26.01.22 - 11:31

עכשיו זה רשמי. יצחק אספה, מגנה הימני של מ.ס אשדוד לשעבר, חתם היום (רביעי) בשורות הכתומים עד לסיום העונה אחרי ששוחרר מבית הכלא בעקבות תאונה ה"פגע וברח" בה היה מעורב בספטמבר 2018.

המגן אמר לאחר החתימה: "בראש ובראשונה אני רוצה להודות לבני יהודה תל אביב, על האמון והאפשרות לחזור ולעסוק במה שאני יודע ואוהב. במישור המקצועי אני מבטיח לעשות הכל בשביל להצדיק את האמון ולתת כולי בכל אימון ובכל משחק. ברמה האישית, אני יודע ומבין שאת הנעשה אין להשיב, אבל אני כן מתכוון להתנדב באופן מידי לעמותות וארגונים, כדוגמת 'אור ירוק', על מנת לשנות ולעזור בכל דרך שאוכל".

בתוך כך, נראה כי הצהרתו של אספה לא התקבלה בצורה חיובית אצל עמותת "אור ירוק". סמנכ"ל העמותה עוז דרור שיחרר הצהרה בנושא: "יצחק אספה לא פנה לעמותה בבקשה להתנדב וגם אם יפנה יענה בשלילה. אספה שהורשע בהפקרת פצוע בכביש לא יתנדב בעמותת אור ירוק אשר מהווה בית למשפחות השכולות. אספה איננו דמות חינוכית והתנהגותו לא עומדת בקנה אחד עם ערכי העמותה ומתנדביה אשר פועלים בכל יום להצלת חיי אדם בכבישים״.

בעקבות כך, שיחררה בני יהודה הודעה מתוקנת בה הושמט שמה של העמותה.

כזכור, אספה לא שיחק כדורגל מאז ינואר 2020, אז נגזרו עליו 4.5 שנות מאסר בעקבות דריסתו למוות של ארי נשר, בנו של הבמאי הנודע אבי נשר. באוגוסט 2020 הפחית בית המשפט העליון את עונשו ל-3 שנים, כשהחודש שוחרר סופית לאור התנהגות טובה.

כעת, המגן חתם עד לסיום העונה בשורות בני יהודה ולאחריה צפוי לשוב למ.ס אשדוד, עימה היה בקשר לאורך כל התקופה האחרונה, כשבעונה הבאה אמור לחתום על חוזה חדש בשורותיה. אספה התאמן בשכונת התקווה בימים האחרונים והותיר רושם מאוד חיובי על הצוות המקצועי, מה שהוביל להחלטה לצרפו לסגל.