הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי מכבי פ"ת לברדה: "עשית טעות, תעזוב"

עשרות פנו למאמן החדש: "לא ניתן לכם לעלות ליגה, תגיד תודה ללוזון ותלך. כל מאמן שיגיע יקבל מאיתנו הודעות"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  17.05.22 - 19:36

תגיות: ליגה לאומית

למצולמים בתמונה אין קשר לידיעה

לא שקט במכבי פתח תקווה. שעות ספורות לאחר מינויו הבוקר של שי ברדה (שלישי) למאמן המלאבסים, עשרות אוהדי הקבוצה פנו בהודעות למאמן: "עשית טעות שבחרת לבוא למכבי פתח תקווה, אתם הולכים לעונה של אנרגיות רעות מאוד, לא ניתן לכם לעלות ליגה. תגיד תודה לאבי לוזון ותעזוב. גם לשחקנים נעשה רע מהיציע, לא תוכלו לשחק כדורגל".

לשון הודעה שנשלחה למאמן: "שי בוקר טוב, עשית טעות שבחרת לבוא למכבי פ"ת, נשארו 100 אוהדים ביציע, 90 מהם נגד אבי באופן מופגן. לא ניתן לכם נחת העונה, אתם הולכים לעונה של אנרגיות רעות מאד, לא ניתן לכם לעלות ליגה. אין לנו דבר אישי נגדך, אבל דע לך זאת, יהיו ביציע אנרגיות שאי אפשר לשחק איתן כדורגל ובטח שלא לעלות ליגה. מציע לך, תגיד לאבי תודה ועזוב. גם לשחקנים נעשה רע מהיציע, לא תוכלו לשחק כדורגל, עונה סיוט, חבל".

הודעה נוספת שברדה קיבל: "בוקר טוב שי. ברכות על הצטרפותך למכבי פ"ת אבל זאת מכבי פ"ת אחרת ממה שהתרגלת מהעבר. זאת מכבי פ"ת שלא מחוברת לאוהדים שלה יותר. שהאוהדים שלה לא רצויים בביתה הוא. מכיוון שאני לא רואה סולחה בקרוב, אז מה שהיה הוא שיהיה. אתה ראית את האוהדים נגדכם במשחק הגביע, אתה ראית את האוהדים גם שניצחת פה במושבה עם נוף הגליל. באנרגיות כאלו לא תוכל להצליח לצערי. אם החלטת לבוא בכל זאת - קח בחשבון ששחקנים לא ירצו להגיע למקום שהאוהדים לא יתנו להם לחבר שני פסים ברצף. חבל שהגענו לזה אבל זאת כרגע המציאות".

בשבת האחרונה, עוד לפני משחק סיום העונה, אוהדי מכבי פ"ת ערכו "טקס אשכבה" למועדון. בהודעה שפרסמו האוהדים נאמר:"בצער רב וביגון קודר, אנו מודיעים על לכתו של מועדוננו האהוב מכבי 'אבשלום' פ"ת. בשבת הקרובה, ערב סיום העונה, נגיע כולנו להיפרד בפעם האחרונה".