הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבי לוזון ייקח צעד אחורה מניהול מכבי פ"ת

סוף למחאה? אופיר לוזון יתפוס את המושכות. המתווה החדש בפנים

הדר יעקבי
הדר יעקבי  26.06.22 - 16:58

מכבי פתח תקווה עומדת בפני עידן חדש: בפגישה שנערכה אמש (שבת) בין כ-60 אוהדי הקבוצה להנהלה, סוכם שיו"ר הקבוצה ייקח צעד אחורה מכל הנוגע לניהול השוטף של המועדון.

אבי לוזון, שהתמנה ליו"ר אי שם בתחילת שנות ה-90 ומאז היה האיש החזק במועדון, לא יעזוב לחלוטין - אלא יתעסק רק בנושאים הכספיים של מכבי פ"ת. מי שיתפוס את המושכות במקומו, הוא אופיר לוזון, שניהל את מחלקת הנוער של המלאבסים, וימונה להיות מנכ"ל המועדון. לאופיר לוזון תהיה יד חופשית בכל הנוגע לנושאים המקצועיים.

מטרת המתווה, בטח אחרי העונה הקשה שעברה הקבוצה שהסתיימה בירידה לליגה הלאומית, תהיה להשקיט את מחאת הקהל שהמשיכה לגאות גם בפגרה. עוד סוכם כי ימונה נציג מצד האוהדים, שיעבוד במועדון באופן רשמי במטרה לחזק את החיבור בין האוהדים לקבוצה.

מי שיסייע לאופיר לוזון, הוא ג'וקי (אמיר כהן), ששימש כסופנסר בשנים האחרונות וכעת הוא הספונסר הראשי. ג'וקי - שנכח בפגישה אמש שהתקיימה ללא אבי לוזון ובנוכחות אופיר לוזון ואוהדי הקבוצה - יהיה על תקן ה"מגשר" בין אופיר לאבי לוזון. הוא יהיה מעורב יותר בהחלטות המועדון העונה, וינסה לקרב בין האוהדים להנהלה - כל זאת בתמורה להפסקה מלאה של המחאה.

בינתיים, במועדון מחכים לשמוע על התפתחויות בגזרת בית"ר ירושלים ושאלת פתיחת העונה. למלאבסים עדיין לא נאמר שום דבר רשמי, אבל בקבוצה מאמינים שבית"ר תתקשה לפתוח את העונה.