הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברק אברמוב: "לא יבריחו אותי מבני יהודה, זה עניין של אגו"

המגעים לרכישת הקבוצה ("לא היה מי שישים כסף"), המחיר ("מאוד נמוך, רוצה לצאת בראש מורם"), ו"סוד" הכישלון ("חדר הלבשה הכי גרוע בהיסטוריית הכדורגל"). צפו בהצצה לראיון המיוחד עם אברמוב

אלון אמסלם
אלון אמסלם  02.07.22 - 16:00

בני יהודה של השנתיים האחרונות היא לא אותה בני יהודה שהתרגלו לראות בשכונה בשנים שלפני כן. עליה לפלייאוף של ליגת העל, שתי זכיות בגביע המדינה ולא מעט שחקנים מצליחים שנגמרו - התחלפו בקרבות בחדר הלבשה, כישלונות מקצועיים ומחאות אוהדים בלתי פוסקות. רגע לפני שהקבוצה מהליגה הלאומית פותחת עונה בניסיון לתקן את הרושם, ברק אברמוב, בעלי הקבוצה, התארח אצל שי האוזמן ודיבר על הכל. הנה הצצה בה אברמוב מספר על המגעים לרכישת הקבוצה ועל "סוד" הכישלון של השנתיים האחרונות.

  • הראיון המלא עם ברק אברמוב: הלילה, 23:00, ב-5SPORT

זה יהיה מופרך להגיד שסופה של בני יהודה יהיה כמו שמשון? או בית"ר/ת"א?
"כל עוד אני ראש המערכת, זה לא יקרה".

אבל ביום אחריך?
"ביום שאחרי אני לא יודע, בגלל זה עכשיו אני לא ממהר למכור. אני רוצה למכור לבן אדם ראוי, לא למישהו שאומר לי שיש מאחוריו מישהו. אם אני לא יודע מי זה, אני לא אמכור".

אבל דובר על קבוצת רכישה , על ניסן יחזקאל.
"לא קיבלתי שום הצעה. הייתה פגישה, ניסן ישב איתי. הם הגיעו גם למשחק והביאו איתם את טל בנין ועדן בן בסט. אנשים מאוד רציניים, אבל לא היה מישהו שמוכן לשים כסף במועדון, לתת לי את מה שאני רוצה ולהזרים כסף להתנהלות השוטפת".

אתה יכול להגיד לנו מה התג מחיר?
"מאוד נמוך, מאוד נמוך. כי אני באמת לא רוצה להציק. להגיד לך את האמת? הכסף לא מעניין אותי. הכסף שאני אקח מבני יהודה הוא רק כדי לצאת, זה לא באמת ישנה לי את החיים. נטו כדי לדעת שיצאתי בראש מורם ולא הבריחו אותי מהמועדון".

אולי זה עניין של אגו.
"אני מודה, כן, יש פה עניין של אגו. אני לא רוצה להכאיב לבני יהודה, אני אוהב את בני יהודה, המועדון הזה עשה לי הרבה טוב. אני רוצה להחזיר אותו לליגת העל".

אבל בסוף זה עניין של זמן, הרי עוד שנתיים עוד שלוש אתה תהיה בחוץ. לא כיף לך שם.
"לא כיף לי, נכון, אני לא נהנה. אני פשוט רוצה לצאת בראש מורם ולדעת שלא הבריחו אותי משם בכוחניות. אני לא בן אדם שנכנע לכוחניות".

אז אולי זה מה שהקהל שם לא מבין בבני יהודה. הם לא מכירים את הטיפוס, הם לא מבינים שאין לך בעיה ללכת, אבל הם צריכים לבוא אליך בטוב.
"אתה אמרת את זה".

מה סוד הכישלון של השנתיים האחרונות?
"עכשיו אני אתן לך תשובה ויגידו 'הוא מחפש אשמים'. אני לא מחפש אשמים, אני תמיד לוקח את האחריות עליי, גם כשלא צריך. אני ראש המערכת בכל מצב, אז אני אוהב לקחת אחריות. הכישלון שלנו בשנתיים האחרונות - חדר ההלבשה הכי גרוע שיכול להיות בהיסטוריה של הכדורגל. גם בשנה שירדנו ועוד יותר בשנה שלא עלינו וכמעט הסתבכנו. עם חדר הלבשה לא טוב, לא משנה מה תעשה - אתה לא יכול להצליח".