הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא רציתי שאלון מזרחי יאמן בבוגרת, אז הוא לכלך עליי בכל מקום"

בקטע שלא שודר מהראיון עם שי האוזמן, ברק אברמוב מספר: על היחסים עם יעקב שחר ("תוך שלוש דקות, אתה סוגר איתו עסקה"), וגם על הסכסוך עם האווירון ("רציתי שהוא יאמן במחלקת הנוער"), וגם את דעתו: "אני לא חושב שבני יהודה צריכה מנהל מקצועי"

אלון אמסלם
אלון אמסלם  03.07.22 - 19:55

בווידאו: הראיון המלא עם ברק אברמוב

הרוחות עדיין סוערות: אתמול (שבת) שודר הראיון הסוער של בעלי בני יהודה, ברק אברמוב, עם שי האוזמן - בו ירה לכל הכיוונים, מההתאחדות לכדורגל ועד אלירן עטר. עכשיו, אנחנו חושפים לכם את הקטעים שלא שודרו: אברמוב מדבר על היחסים עם יעקב שחר, וגם - על הפעם שבה אחד מסמלי המועדון ניסה ללכת רחוק מדי.

יש לכם הבעלים קבוצת ווטסאפ?
לא, אין לנו קבוצת ווסטאפ.

כשאתה מוכר עכשיו שחקן למכבי חיפה, אתה יושב גם עם יענקל'ה? (שחר)
ברור, ישבתי עם יענקל'ה הרבה פעמים.

אבל בסוף מי שסוגר זה ברמת ה..זה? זה לא במיילים או בפקסים.
מה פתאום. אני ויענקל'ה יושבים. מכרתי לו גם את ירדן שועה, גם את חזיזה, גם את אשכנזי.

וזה נסגר מהר?
עם יענקל'ה זה הכי כיף. כי יענק'לה אתה יושב איתו שעה וחצי בפגישה: שעה עשרים וחמש אתה מדבר איתו על החיים. על כדורגל ועל החיים. ושלוש דקות, אתה סוגר איתו עסקה.

איזה כיף!
הכי כיף.

עם מי לא כיף?
לא, אני אומר עוד פעם.. אני מכרתי שחקנים בישראל רק ליענק'לה. עם מי פחות כיף? לא , עם כולם כיף. עם אבי לוזון כיף לשבת על כדורגל.

טוב, אבי לוזון הוא הצד שמוכר...
כן אבל לא משנה, אני מדבר איתך על אנשים שעל כדורגל כיף לשבת איתם. יש אנשים טובים בכדורגל הישראלי. הבעלים הם אנשים באמת – כולם באים בטוב, באמת כולם באים בטוב.

אבל תגיד: אלונה ברקת סיפרה בהתחלה.. היא בהתחלה נכנסה, אולי גם באיזשהו מקום היא קצת מטעה כמוך. אישה וזה... מה היא יודעת, זה בכלל הבעל. כל הדיבורים של האנשים הטובים. עשו עליה סיבובים בהתחלה. סוכנים עשו עליה סיבובים... גם עליך עשו סיבובים בהתחלה. תקן אותי אם אני צודק. כל מיני חברים שנותנים לך עצות כחברים אבל הם גם דאגו לעצמם. ואז הנחיתו עליך כל מיני אנשי מקצוע...
א: בכדורגל יש מלא אינטרס, יש מלא מלא אינטרס.

אתה יכול להגיד שעשו עליך סיבוב?
אולי קטן.

מי?
אני לא איכנס לשמות...

מה אכפת לך?
לא, לא, אני לא אגיד שמות....

אנשים מהכדורגל.
כן, כן, אנשים מהכדורגל.

אלון מזרחי?
אלון מזרחי אני רציתי להביא אותו בשביל לעשות טוב...

סמל
סמל, כביכול, אבל הוא התבלבל. הרי מה הסיפור עם אלון מזרחי? אני לא אמרתי לו לאמן. היה את יצחק שום וניסן יחזקאל שבאו לאמן את הקבוצה. וקמו ועזבו לפני הסיום ולפני הגמר גביע זה נגמר. הוא בא וביקש ממני לאמן. הוא היה בכלל בתפקיד אחר במחלקת נוער, הוא ביקש ממני לאמן.

אני פחות התחברתי לגישה הזו שהוא ייקח את שרביט האימון וכל הפן המקצועי. יותר האמנתי בכפיר אדרי, הוא נפגע מזה ואז הוא התחיל ללכלך עליי מפה ועד סוף העולם. עכשיו בסה"כ רציתי לעשות טוב, רציתי לשים אותך בבני יהודה. לתת לך תפקיד. איזשהו תפקיד ניהולי שהוא לכמה שנים, הוא לא עכשיו מקצועי 2-3 משחקים אתה הולך הביתה.

זה תפקיד שאם אתה איתי אתה יכול להיות בו גם 10-15 שנה. באמת אני אומר לך, נתתי לו את כל האימון במחלקת הנוער. להתנהל מול ההורים, להביא כישרונות צעירים. ללמד שחקנים איך זה להיות שחקן כדורגל. באמת משהו שהוא יודע לעשות טוב, כי הוא עשה את זה, הוא יודע את זה. הוא לקח את זה למקום אחר רצה להיות המאמן של הקבוצה הבוגרת, אני לא התחברתי לזה.

ומנהל מקצועי?
גם לא. אני לא חושב שבני יהודה צריכה מנהל מקצועי, אני אגיד לך את האמת.