הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עסקת רכישתה של בני יהודה לדמאיו אושרה

הוועדה להעברת זכויות הציבה לבעלים החדש שני תנאים. הפרטים המלאים

תומר לוי
תומר לוי  04.08.22 - 19:58

תגיות: בני יהודה

אחרי שבקשת ארגון השחקנים לפירוק בני יהודה בוטלה על ידי השופט, הערב (חמישי) אושרה העברת הבעלות לידיו של משה דמאיו.

הוועדה להעברת זכויות הודיעה רשמית כי עסקת רכישתה של בני יהודה ע"י משה דמאיו אושרה, אך בכפוף לשני תנאים:
1. העברת ערבות בנקאית עד לשלישי הקרוב (9.8).
2. העברת תכנית למניעת אלימות עד ל-18.8.

עוד לפני כן, ובעקבות הבקשה לפירוק, קיבל כונס הנכסים הראשי דרישה לתגובה מצידו על הפירוק. אחרי שכל החומרים הועברו אליו, הוא החליט להתנגד לפירוק והעביר את החלטתו לשופט. בסופו של דבר הצדדים הגיעו להסכמות.

כפי שנכתב בהודעת ארגון השחקנים והשחקניות: "ארגון השחקניות והשחקנים הגיע להסכם פשרה עם קבוצת בני יהודה לפיו שחקני הקבוצה יקבלו עד יום שני הקרוב 50% מחוב הברוטו המגיע להם בגין משכורת חודש מאי 2022 ו-50% מהכספים המגיעים להם בגין הפרמיות. כמו כן סוכם שעד יום שני הקבוצה תשלם גם את כל חובות הפנסיה עבור השחקנים וכי תוך 45 יום, יתנהל מו"מ לתשלום יתרת החובות המגיעים לשחקנים מהקבוצה. המו"מ יתקיים בין הקבוצה לבין נציג ארגון השחקנים והמנכ"ל מושיקו מישאלוף".

עו"ד אופיר רונן שייצג את ארגון השחקנים: "מברך על החלטת בית המשפט המחוזי מהיום. בית המשפט קיבל את טענת ארגון השחקנים לפיה על הקבוצה לשלם סכום משמעותי לשחקנים על חשבון החוב המגיע להם כתנאי למחיקת בקשת הפירוק. ארגון השחקנים יפעל במרץ שתוך 45 יום השחקנים יגיעו להסדר על מלוא החובות המגיעים להם באמצעות נציג הארגון. כמו כן במידה והקבוצה לא תשלם או לא תגיע להסכמות עם השחקנים, הארגון שומר לעצמו לפעול בערכאות המתאימות על מנת להשיג את יתרת הכספים המגיעים לשחקנים".