הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"45% מהלב שלי מת, אבל אל תרחמו עליי"

מארק אוברמארס בראיון אחרי השבץ שחווה בדצמבר: "אני מעדיף לעבוד ולמות מאשר לא לעשות כלום, אני צריך לחלק את האנרגיה בצורה נכונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.23 - 12:10
"מתמקד בפגישות החשובות". אוברמארס (Getty)
"מתמקד בפגישות החשובות". אוברמארס (Getty)

כמעט חצי שנה עברה מאז מארק אוברמארס, כיום המנהל הספורטיבי של אנטוורפן ובעבר שחקן נבחרת הולנד וברצלונה, עבר שבץ קל. היום (שני), בראיון לתקשורת ההולנדית, אוברמארס בן ה-50 סיפר על מה שעבר מאז האירוע ועל מצבו הרפואי הנוכחי.

"אני צריך להקפיד על הנשימה שלי בזמן שאני מדבר", שיתף אוברמארס. "זה לוקח ממני הרבה אנרגיה ודורש ריכוז. 45% מהלב שלי מת, אבל אל תרחמו עליי. אני אדם שמח, אני רק צריך לחלק את האנרגיה שלי בצורה הטובה ביותר שאני יכול".

מאז שהגיע לבלגיה כמנהל המקצועי של אנטוורפן, הקבוצה חוותה שיפור משמעותי וגם זכתה לאחרונה בגביע הבלגי: "אם יש עניינים או פגישות חשובות, אני מתמקד בהן. לפעמים אני יכול להתאושש רק ביום שלאחר מכן, אבל אני מעדיף למות כאן מאשר לשבת ולא לעשות כלום".

אוברמארס מונה בחודש מרץ האחרון למנהל הכדורגל של אנטוורפן לאחר שעבד באייאקס 10 שנים, משם פוטר בעקבות סדרת הודעות מיניות פוגעניות כלפי עובדות המועדון. אחרי שזכתה בגביע הרביעי בתולדותיה, אנטוורפן נמצאת גם במקום הראשון בליגה הבלגית אחרי שניצחה את גנק וחלפה על פניה בפסגת הטבלה.