חצה את הגבול. צפו: מטבע הושלך על טאדיץ'

אוהד פגע בסרבי. וגם: הקפטנים של פ.ס.וו ואייאקס התעמתו, זהבי הפריד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.02.21 - 20:20
תחילת כתבה

צפו במטבע שהושלך על טאדיץ' בנגן הווידאו>>>

סערה בפיליפס סטאדיום אחרי ה-1:1 הדרמטי בין אייאקס לפ.ס.וו איינדהובן. אחרי השער בדקה ה-92, עם שריקת הסיום התפתח עימות בין הקפטנים דושאן טאדיץ׳ ודנזל דומפריס. 

במהלך המשחק, קפטן פ.ס.וו ניגש לטאדיץ', סינן לעברו כמה מילים ודרש ממנו לקום בהפגנתיות כשהסרבי שרוע על הדשא אחרי עבירה של דונייל מאלן. מיד לאחר שכבש בפנדל, טאדיץ' חגג מול דומפריס ושמח לאיד, במה שגרם לשחקנים, ביניהם ערן זהבי, והשופט נאלצו להפריד בין השניים. בסיום, העימות נמשך ודומפריס הזמין את טאדיץ' לסגור חשבון במנהרת השחקנים, כשהשניים סיננו קללות אחד לעבר השני.

גם האוהדים לא נרגעו אחרי שריקת הסיום ואוהד המארחת אף חצה את הקווים כאשר תקף את הסרבי של אייאקס. מוליכת הטבלה עשתה את דרכה לאוטובוס הקבוצתי, ובזמן שהשחקנים חלפו על פני האוהדים שהמתינו בחוץ אחד מהם השליך מטבע בעוצמה אל עבר ראשו של טאדיץ'.

"אני עצבני עכשיו אז מעדיף לא להרבות במילים", דומפריס דיבר על האירוע החריג עם שחקן אייאקס. "טאדיץ' קילל את אמא שלי ואני לא מכבד את זה. זה בסדר להקניט, אבל לא להשתמש במילים כאלה בוטות כמו שהוא השתמש".

אבל זו לא הסערה היחידה, עוד לפני המשחק, מאמן איינדהובן, רוג'ר שמידט, החליט לנפות מהסגל את הכישרון הצעיר, מוחמד איהטארן, וכיבס את כל הכביסה המלוכלכת בראיון של לפני המשחק.

"לא אהבתי את ההתנהגות שלו בשבועיים האחרונים", שמידט הסביר את הניפוי, "הוא הראה חוסר משמעת, גישה רעה והיעדר רוח צוות. זאת הסיבה שהוא לא בסגל היום. הוא פשוט לא התנהג כמו מקצוען".

איהטארן בן ה-19 נחשב לאחד מהכישרונות הגדולים של פ.ס.וו, אולם מפתיחת העונה התנהגותו מאכזבת. אחרי שספג ביקורות על משקל עודף, השחקן ששותף ב-18 משחקים וכבש רק פעמיים, התעמת פומבית מול מאמנו, שלפחות בינתיים זוכה לגיבוי מההנהלה.