"במגמת ירידה": זהבי והתקפת פ.ס.וו תחת אש

למרות הניצחון, בהולנד ביקרו ("חסרה חדות"). צפו בתקציר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.21 - 11:53
תחילת כתבה

פ.ס.וו אמנם החזירה לעצמה את המקום השני, אבל ערן זהבי המשיך אמש (ראשון) את הבצורת האישית שלו. הישראלי, שמאזנו עומד על תשעה שערי ליגה, רשם משחק רביעי ברציפות ללא כיבוש ב-0:2 על ונלו, אחת המועמדות לירידה, וחטף ביקורת - כמו כל ההתקפה של פ.ס.וו איינדהובן.

זהבי השלים 89 דקות, בהם היה פעיל - אבל לא מצא את הרשת. הוא היה מעורב בשער השני של דונייל מאלן, והגיע למצב טוב אחד - אך זה הקנה לו ציון 5.5 בתקשורת ההולנדית, שם הוסיפו: "נראה שהוא במגמת ירידה, במשחקים האחרונים חסרה לו חדות מול השער".

"אני שמח שניצחנו", אמר רוג'ר שמידט, מאמן פ.ס.וו, אחרי המשחק. "לא קל לשחק מול מועמדת לירידה, במיוחד כשיש לה חלוץ שכבש 24 פעמים. יכולנו להבקיע יותר, היו לנו כמה הזדמנויות נהדרות. השערים שהבקענו היו יפים, הם הגיעו ממשחק פתוח ונוצרו בצורה יפה. היינו צריכים לעשות זאת לעיתים קרובות יותר".

"דיברנו על הפרש השערים, זה יכול להיות מכריע העונה", התייחס שמידט להחמצות. "אנחנו צריכים לעבוד על העניין הזה, זה סיפור העונה שלנו. אנחנו לא מצליחים להכריע את המשחקים בשלב מוקדם, ומסבכים את עצמנו. אם יש הזדמנות לשפר את הפרש השערים, חייבים לקחת אותה, בטח במשחק כזה".