"קפיצת מדרגה": חבילת הסיוע שתקבל פ.ס.וו

זהבי ושות' יקבלו כ-50 מיליון יורו. "רוצים שחקן צמרת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.21 - 17:53
תחילת כתבה

פ.ס.וו אמנם כבר סיימה את דרכה באירופה וככל שעובר הזמן היא מתרחקת מאליפות הולנד, אבל זה לא מונע מהמשקיעים להמשיך ולהזרים כספים. היום (שבת), דווח בהולנד כי הקבוצה של ערן זהבי תקבל חבילת סיוע של כ-50 מיליון יורו על מנת לעשות את קפיצת המדרגה בעונה הבאה.

הכספים הללו, כך מספרים בתקשורת המקומית, יוזרמו על ידי קרן השקעות שגם תממן את המשכנתא על האצטדיון של הקבוצה. הכסף יוקצה למימוש השקעות אסטרטגיות, שיפור המתקנים ואקדמיית הנוער וכמובן, קניית שחקנים. "המועדון רוצה להיות מסוגל להנחית שחקן צמרת בעל ניסיון בינלאומי במחיר מקובל", נכתב ב-ED.

על פי הדיווח, לפ.ס.וו יש תכניות שאפתניות - כשהמטרה היא להתחרות על האליפות עם אייאקס ולהשתייך ל-32 הטובות באירופה. "אנחנו לא מחכים בשקט, להפך", אמר אחד המשקיעים. "הגיע הזמן שנעשה את קפיצת המדרגה עם פ.ס.וו, ונייצר את התנאים להישאר מועדון מצליח באירופה. תקופה הקורונה הייתה קשה במיוחד עבור מועדוני כדורגל רבים וגם עבור פ.ס.וו, לכן אנחנו נותנים כתף".

לזהבי, כזכור, יש חוזה בקבוצה ההולנדית לעונה הבאה וסביר - למרות השמועות על חזרה לישראל או מעבר לטורקיה - כי ייקח חלק בפרוייקט השאפתני. העונה, קבוצתו הודחה בשמינית גמר הליגה האירופית על ידי אולימפיאקוס ונמצאת כעת במקום השני בטבלה, מרחק 11 נקודות מאייאקס, המוליכה.