אשתו של זהבי נקשרה בשוד, חשודים לא אותרו

מזעזע: ציוד רב נגנב, כוח מז"פ בדירה. חשודים טרם נעצרו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.05.21 - 18:57

תגיות: ערן זהבי

תחילת כתבה

אירוע מזעזע בהולנד: אשתו של ערן זהבי וילדיו נפלו קורבן לשוד אלים, זאת בזמן שהחלוץ שהה עם קבוצתו פ.ס.וו איינדהובן לקראת משחק הליגה מול ווילם II. בהולנד סיקרו את האירוע החמור והחריג גם בקנה מידה ארצי.

במהלך השוד הופעל כוח נגד אשתו, שי זהבי, וילדיו כשהפורצים אף איימו בנשק חם על המשפחה וקשרו את אשתו. על פי אחד הדיווחים בהולנד, השודדים אף גזרו את שיערה של שי זהבי. יש לציין כי ערן זהבי שוחרר מיידית מסגל קבוצתו ושב לביתו שבאמסטרדם על מנת לשהות לצד יקיריו.

כוחות משטרה רבים נכחו בסביבת ביתו של זהבי באמסטרדם, כשמסוק חג מסביב לבית בחיפוש אחרי החשודים שטרם אותרו. במקביל לדיווחים על ההתעללות שעברה שי זהבי, מהמשטרה נמסר כי לא היו נפגעים ברמה הפיזית וכי אף אחד לא נזקק לטיפול רפואי בבית החולים.

כוחות מז"פ פעלו בבית בניסיון לאתר קצה חוט אל החשודים, כשערן זהבי אף הוזמן לתשאול בניסיון להתחקות אחרי החשודים. על פי ממצאים ראשוניים, ציוד רב נגנב מהדירה, כשעדיין קשה להעריך את אומדן הרכוש שנגנב. עוד דווח, כי אחד החשודים התחזה כנראה לשליח וכך הצליח להתפרץ לתוך הבית. 

ללא זהבי כמובן, פ.ס.וו איינדהובן עשתה את העבודה עם 0:2 בחוץ על ווילם - תוצאה שהחזירה אותה למקום השני בטבלה. קפטן הקבוצה, דנזל דאמפריז, התייחס בסיום לאירוע המטלטל שעבר על משפחתו של זהבי: "זה הפך את המשחק לקשה מאוד. זו חוויה איומה ונוראה. אנחנו שולחים לערן ולמשפחתו הרבה כוח".

מדובר בפעם השניה שאירוע מחריד כזה עובר על ליגיונר ישראלי בשנה האחרונה. כזכור, ליאור רפאלוב סיפר בגילוי לב על טראומה דומה שעברה משפחתו בבלגיה.