הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תרומה דלה": זהבי בהרכב המאכזבים השבועי

חלוץ פ.ס.וו ספג ביקורת בהולנד. מעמדו של שמידט בסכנה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.21 - 21:45
תחילת כתבה

ערן זהבי הגיע לפ.ס.וו איינדהובן במטרה לשדרג את הקבוצה ואולי אף להוביל אותה לאליפות. בשביל זה היא צריכה לנצח את היריבה הכי גדולה בליגה ההולנדית - אייאקס. אתמול (ראשון) הישראלי וחבריו ניסו לעשות זאת, אך ספגו 5:0 מהדהד, והביקורות לא מפסיקות לזרום, גם על החלוץ וגם על הקבוצה ככלל.

באתר VP ההולנדי פרסמו היום כתבה עם הרכב המאכזבים השבועי, משהו שנעשה אחרי כל מחזור (במקביל להרכב המצטיינים). בעקבות התוצאה החד צדדית, ארבעה משחקני פ.ס.וו נכללו ברשימה הלא מחמיאה הזאת, כולל ערן זהבי.

"האיש שאמרו עליו שהוא ישבור את הליגה, מתחיל לאט לאט להיות שבור בעצמו", כך נכתב. "זהבי לא תרם רבות במשחק מול אייאקס, והוא בתקופת יובש בחודש האחרון. מספרים רעים לחלוץ שמקבל 3 מיליון יורו בשנה".

בינתיים, דיווחים אחרים בהולנד מספרים כי מעמדו של המאמן רוג'ר שמידט התערער בעקבות התבוסה. "זה ההפסד הכי גדול של פ.ס.וו מאז 1964", אחד הכתבים הבכירים בהולנד ציין. "יש בסגל הרבה שחקנים שאמורים להיות בטופ, אבל הם לא מספקים את הסחורה. זה מטריד. אם זה לא יעבוד עם שמידט, אז הוא כנראה יסיים את דרכו כמאמן. צריכים להיות כנים, השחקנים תחת שמידט לא מספקים את הסחורה המצופה מהם".