הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהולנד תוהים: באיזו עמדה יפתח זהבי מחר?

פ.ס.וו תנסה להתאושש מה-5:0 לאייאקס כשתארח את טוונטה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.21 - 18:23
באיזו עמדה הוא ייפתח מחר? ערן זהבי (GETTY)
באיזו עמדה הוא ייפתח מחר? ערן זהבי (GETTY)
תחילת כתבה

ערן זהבי ופ.ס.וו איינדהובן פתחו את השבוע שלהם בצורה הכי גרועה שיש, עם הפסד 5:0 כואב במיוחד מול אייאקס בקרב הצמרת ביום ראשון. הקבוצה של רוג'ר שמידט תנסה לסיים את השבוע עם טעם מתוק בפה כאשר תארח מחר (שבת) את טוונטה במסגרת המחזור ה-11 בליגה ההולנדית.

ההפסד המשפיל בתחילת השבוע הרחיק את פ.ס.וו ארבע נקודות מאייאקס, המוליכה. אם יש משהו שיכול לעודד את קבוצתו של ערן זהבי זו העובדה שגם טוונטה לא נמצאת בכושר שיא והיא סופרת משחק שלישי ללא ניצחון, כולל הפסד 2:1 ביתי לניימיכן בתחילת השבוע.

ב"סוקר ניוז" ההולנדי תהו לגבי התפקיד שבו יבחר שמידט לפתוח עם ערן זהבי בהתמודדות: "שמידט יכול להחזיר את זהבי לעמדת החלוץ המרכזי, אך הישראלי גם יכול לשחק כמספר 10, מאחורי החלוץ. במקרה שיבחר לפתוח עימו מאחור, קרלוס ויניסיוס, שחקן שטוב יותר באוויר מזהבי, יקבל פעם נוספת את ההזדמנות בחוד, כמו מול אייאקס". במשחק מול אלופת הולנד כזכור, ויניסיוס פתח בהרכב פ.ס.וו לראשונה העונה בליגה בעקבות מספר פציעות של שחקני התקפה מרכזיים.

איינדהובן תאלץ להתמודד גם מחר ללא שניים מהשחקנים המשמעותיים שלה השנה, קודי חאקפו ונוני מאדוקה הפצועים. בלי קשר לזהות חלוץ השפיץ שייפתח מחר, מי שעשוי לשחק בהתקפה הוא מריו גצה הגרמני.