הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי בישר לפ.ס.וו: לא מתכוון לעזוב העונה

החקירה נמשכת, טביעות הועברו ל-FBI. הנזק: 200 אלף ש"ח

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  14.12.21 - 06:40
תחילת כתבה

במשטרת הולנד הודיעו לערן זהבי כי הם מעריכים שבתוך מספר ימים יימצאו אלו שפרצו לביתו. במשטרה ביקשו מזהבי, שנמצא בדובאי עם משפחתו, לקבל את מכשיר ה-dvr (שמקליט 24 שעות את מצלמות האבטחה בחצר) ובמקביל נלקחו דגימות של טביעות אצבע שהועברו בין היתר גם למאגר המידע של ה-FBI, שבו למעלה מ-47 מיליון דגימות של טביעות אצבע מכל העולם.

בחקירה שהחלה אתמול (שני) ותימשך גם הבוקר, הובהר כי אין מצלמות בתוך הבית אלא רק בחוץ. הפורצים שברו את החלון ונכנסו פנימה. הם יצאו עם שתי מזוודות ומספר תיקים ובהם בגדים ונעלים. הנזק הוערך בכ-200 אלף שקלים. לאחר השוד הקודם החליטו במשפחת זהבי לא להשאיר את תכשיטים, דברים סנטימנטלים או דברים שווי ערך בבית - אלא בכספת בבנק. 

זהבי, שקיבל אלפי הודעות תמיכה, העלה תמונה עם אשתו שי ברשתות החברתיות בה רשם "תמיד ביחד". בשיחה שקיימו בני הזוג, הם החליטו להמשיך בהולנד למרות המקרה המבהיל השני. הילדים לא מודעים למצב ומנותקים לגמרי מהשיח.

זהבי ומשפחתו יחזרו לארץ לתקופה כדי להמשיך את השיקום של השחקן אחרי הפציעה מאחר שישנה פגרה בליגה ההולנדית. על פי הרופאים של המועדון, זהבי אמור לשוב לשחק באופן מלא בסוף ינואר - כך שאת צמד המשחקים מול מכבי ת"א הוא לא יפסיד.