הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בהולנד מיישרים קו: זהבי לא ימשיך בפ.ס.וו

על פי ה"טלחרף", אשתו של הכדורגלן "לא מוכנה לחזור לגור בהולנד בשום מחיר ולא מרגישה בטוחה במדינה". במועדון מודעים לסיטואציה הרגישה וכבר בוחנים את השוק במקרה שיצטרכו מחליף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.01.22 - 11:29

תגיות: ערן זהבי

תחילת כתבה

האם ערן זהבי יעזוב את פ.ס.ו. איינדהובן בסוף העונה? אחרי שכבר דיווחנו לפני כחודשיים שכוכב נבחרת ישראל לא צפוי להמשיך במועדון, גם בהולנד מדווחים היום (חמישי), כי זהבי לא ימשיך בקבוצה, וצפוי לסיים את דרכו בקבוצה אחרי שנתיים. כרגע לא ברור האם מדובר במעבר בסיום עונה או כבר בחודש ינואר.

על פי ה'טלחרף', "בסביבתו של זהבי טוענים כי אשתו לא מרגישה בטוחה יותר במדינה ולא מוכנה לחזור למדינה. הוא בשיחות עם המועדון לגבי המצב הרגיש. "באיינדהובן רוצים לראות אותו מסיים את העונה, ומנסים למצוא דרך לגשר על המצב שנוצר", ובמועדון אף בוחנים את המצב השוק למקרה שיצטרכו למצוא מחליף.

גם העיתונאי ריף אלפרינק מציין: "זהבי אמר ביולי שמעולם לא חשב לוותר לחבורת עבריינים, אבל יש לו גם משפחה שחוותה טראומה ופ.ס.וו מנסה לעזור. פרידה מהירה אומנם לא נשללת, אך בינתיים זהבי לא ביקש לעזוב. בקבוצה רוצים להיות מוכנים לכל תרחיש".

כזכור, ביתו של החלוץ נפרץ פעמיים, כאשר בפריצה הראשונה נכחו אשתו והילדים, במה שהיה אירוע טראומתי מאוד עבור המשפחה. בפריצה השנייה שתהרחשה לפני כחודש, המשפחה לא נכחה בבית. בשלב זה, זהבי ומשפחתו נמצאים בהולנד, ובמועדון מחפשים להם בית אחר.

בעונה שעברה רשם זהבי 11 שערים והוסיף שלושה בישולים ב-25 מחזורים בליגה. העונה הוא שיחק 12 משחקים בלבד, זכר לפציעה אותה ספג במשחק של נבחרת ישראך במוקדמות המונדיאל. הוא צפוי לחזור לקראת צמד המשחקים של איינדהובן נגד מכבי תל אביב בקונפרנס ליג.