הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

זהבי על עתידו: "בכדורגל הכל יכול לקרות"

הישראלי חזר ב-1:2 של פ.ס.וו: "משאיר את השמועות לתקשורת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.01.22 - 07:25

אחרי שנעדר מאז נובמבר, ערן זהבי חזר אמש (חמישי) לשורות פ.ס.וו איינדהובן וסייע לקבוצתו לנצח 1:2 את טלסטאר בשמינית גמר הגביע ההולנדי.

בסיום המשחק, הישראלי נשאל על ידי ESPN על השמועות סביב עתידו במועדון וענה: "שמועות תמיד יהיו שם, אין לי שליטה עליהן. יש לי שליטה רק על עצמי ועל הדברים שאני צריך לעשות, אני משאיר את השמועות לתקשורת. אם אסיים את העונה בפ.ס.וו? בכדורגל הכל יכול לקרות, אבל ראיתם אותי היום על המגרש אז הכל כרגיל".

זהבי המשיך ונשאל על הקאמבק: "עבר הרבה זמן מאז שיחקתי משחק רשמי, אני שמח שאני בריא ועם הקבוצה. הדבר הכי חשוב היום היה לעלות לשלב הבא ולהיות מוכנים למשחק מול אייאקס. הייתה קצת התרגשות. צריך למצוא דרך לחזור לקצב של הקבוצה, לשתף פעולה עם כולם. זה היה טוב בשבילי.

עוד הוסיף זהבי: "אף פעם לא קל לשחק משחק כזה, ביום ראשון ללא קהל, מול קבוצה מהליגה השנייה שאין לה מה להפסיד, אבל בסוף היה לנו משחק טוב. לא מושלם, לא רע, אבל הכי חשוב שכולם סיימו בריאים ועלינו שלב. כמעט כבשתי בסיום, אבל היה לי חוסר מזל. נקווה שפעם הבאה זה ייכנס".

על המשחק מול אייאקס אמר: "נהיה מוכנים למשחק. המשחקים האלה צריך לתת יותר ממה שנותנים בדרך כלל, במיוחד באיצטדיון שלנו, צריך לשחק יותר טוב מהם. נצטרך לעשות הכי טוב שאנחנו יכולים, זה הכל".