הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יריבה אהובה: זהבי ישוב להרכב נגד אייאקס?

הליגיונר מוכן למשחק העונה של פ.ס.וו. שמידט: "הוא בכושר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.22 - 15:09
(GETTY)
(GETTY)

יממה אחרי שחזר לפעילות אחרי חודשיים של היעדרות, ערן זהבי שב לרוטציה של פ.ס.וו איינדהובן, כשייתכן שאף ימצא עצמו בהרכב כבר מחר (ראשון) - במשחק העונה מול אייאקס.

כשהיא חסרה חמישה שחקנים עקב פציעות, פ.ס.וו תגיע לקרב על המקום הראשון עם חיזוק משמעותי לחוד - חלוצה הישראלי. המאמן רוג'ר שמידט התייחס לאפשרות העלתו ב-11 של זהבי: "נצטרך לראות לגביי זה, אבל מה שחשוב זה שהוא חזר".

האיש על הקווים המשיך והחמיא למוסר העבודה של החלוץ: "אני לא צריך לדאוג לגביי הכושר של ערן, אני יודע שהוא עשה את כל מה שהוא יכול. אף פעם לא צריך לדאוג לגביו בנושא הזה".

כעת, יהיה מעניין במיוחד להמתין עד למחר, אז תפגוש המוליכה פ.ס.וו את אייאקס השנייה בטבלה לקרב ישיר על ההובלה. אחרי שנעדר מהמגרשים מאז נובמבר, אין ספק שזו תהיה הפתעה במקרה בו זהבי יפתח ב-11. כך או כך, אין ספק כי הישראלי יקווה לשפר את מאזן שעריו בליגה שעומד בשלב זה על ארבעה בתוספת שלושה בישולים ב-12 הופעות.

כמו כן, אייאקס היא אחת הקבוצות מולה זהבי אוהב לשחק יותר מכל. כזכור, הישראלי פגש את האימפריה ההולנדית חמש פעמים במהלך הקריירה שלו, כשבמאזנו שלושה שערים ובישול. אגב, בכל אחד מהמפגשים הללו קיבל החלוץ את הכרטיס הצהוב.