הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואן דר וארט: "על גאקפו היה למסור לזהבי"

אגדת העבר: "חלוץ פ.ס.וו היה יכול לבשל בקלות, אבל הבקיע שער מדהים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.22 - 08:49

הולנד סוערת היום (ראשון) אחרי סיום המשחק הדרמטי בין פ.ס.וו ופיינורד, במהלכו הקבוצה של אופיר מרציאנו קיבלה פנדל מפוקפק, אותו כבש סיריל דסרס בדקה ה-96 של המשחק. איבוד הנקודות של איינדהובן הגדיל את הפער שלה מאייאקס בפסגה לארבע נקודות וכפי שניתן להבין, אנשי פ.ס.וו לא ממש אהבו את החלטות השיפוט.

"היה משחק כדורגל נפלא, שהוכרע בסיום על ידי השופט", אמר רוג'ר שמידט, מאמנה של איינדהובן, "לא יכולנו לדבר עם השופט בסיום המשחק וגם לא הייתה סיבה. בימינו יש שישה שופטים שאחראים על משחק ואף אחד מהם לא הצליח לעשות את ההחלטה הנכונה בדקה ה-94 של משחק מכריע. זה לא יאמן בעיני".

"היה לנו מקרה שיפוט נוסף, אז נגד אייאקס", המשיך שמידט ונזכר בשער של פ.ס.וו שנפסל במשחק נגד אייאקס, "כשמוסיפים את כל הנקודות האלה, היינו צריכים להיות מעל אייאקס. טעויות קורות, זה נורמלי, אבל בשביל זה יש שופטי VAR, שבאופן מובהק לא יודעים איך נראית נגיעת יד".

גם ג'וי וירמן, קשרה של איינדהובן, התייחס לסיום השנוי במחלוקת של המשחק: "זו שערורייה, באמת. פשוט ביזיון. איך הגיוני ששופט לא הולך לבדוק בעצמו? זה לא יאמן, באמת. פשוט דפקו אותנו שוב. הוא אפילו לא שרק לפנדל ואז קפצו עליו שישה שחקני פיינורד ופתאום הוא התחרט. פשוט בושה".

במקביל, אחד מגדולי הכדורגלנים ההולנדים, רפאל ואן דר וארט, התייחס לשערו המרהיב של קודי גאקפו: "אחד השערים היפים העונה. הוא היה צריך למסור לזהבי שהיה מקבל את הקרדיט, אבל זה שער מוצדק.