הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפועל ת"א פתחה עונה: "מחוייבים לקהל"

ארז אדלשטיין מתכונן לחזרתו לקווים: "אנחנו קבוצה חדשה, רק שלושה שחקנים נשארו". הפורוורד קרטיס קלי (23, 2.03) ממכללת קנזס סיטי חתם ויצטרף תוך מספר ימים

רועי גלדסטון  22.09.11 - 19:37

בעמותת הפועל תל אביב קיבלו בסוף השנה שעברה החלטה שברצונם לעלות ליגה בצורה ספורטיבית בלבד. מאז, במקביל להחתמת ארז אדלשטיין ועופר רון כצוות המקצועי, נחתו בזה אחר זה שחקני חיזוק. היום (חמישי), נודע כי רכש נוסף מצטרף לקבוצה. הפורוורד קרטיס קלי (23, 2.03 מטרים), יגיע תוך מספר ימים לארץ ויצטרף לאימונים. בנוסף, הקבוצה ערכה הערב אימון פתוח לתקשורת, וסימנה מטרות לעונה.

"אנחנו קבוצה שונה מהעונה שעברה, רק שלושה שחקנים נשארו", אמר ארז אדלשטיין לאתר ערוץ הספורט. "החשיבה היתה להשאיר שחקנים שיתאימו גם לליגת העל. טראומה מהעונה שעברה? אני לא חושב, הטראומה היא יותר אצל אלה שמאחורי הקווים. יש לנו סגל רחב והגדלנו את כמות המשחקים עם ההצטרפות לליגה הבלקנית. רוצינו לבנות עתודה בכדי שאם חלילה יהיו פציעות, יהיו לנו חלופות ראויות. גם אם לא נעלה", סיכם המאמן, "אנחנו מחוייבים לקהל ולמסורת של המועדון הזה".

גם מתן נאור התייחס לעמדת הפייבורטים שהוצמדה לקבוצה: "יש לזה פלוסים ומינוסים אבל זה לא רלוונטי, כי גם בעונה הקודמת כולם ידעו שהמטרה שלנו היא לעלות. פשוט נצטרך לשחק הכי חזק שלנו על המגרש". בקשר למצבו הפיזי אמר הגארד/פורוורד: :הפציעה שלי לא נעימה אבל לשמחתי היא כבר מאחוריי".

בתוך כך, לאחר שהעמיד במדי מכללת קנזס סטייט ממוצעים של 10.5 נקודות, 5.5 כדורים חוזרים ו-1.6 אסיסטים, קרטיס קלי יגיע בכדי לסייע במאמצים להעפיל לליגת העל. קלי ,שנולד ברובע הברונקס בניו יורק, בילה שנתיים במכללת קונטיקט ובהמשך הצטרף לקנזס.

אצל ה'וויילד קאטס' הוא החמיץ 10 משחקים בלבד בשנתיים, ונחשב לאחד השחקנים המובילים בקבוצה. ספק אם יודעים זאת באושיסקין, אך בפברואר 2010 הפורוורד נקלע לפרשה לא נעימה כשנכשל בבדיקת סמים והושעה. ערעור שהגיש מאוחר יותר, התקבל וזיכה אותו מכל אשמה.

למרות שנפרדה מטהר חיימוביץ' ומספר שחקנים נוספים, בהפועל כבר הנחיתו הקיץ בין היתר את קורי קאר, יונתן שולדבראנד ודזמונד סטיט, ונראה כי האדומים קרובים להשלמת הסגל.

ביום חמישי הקרוב (20:30, הדר יוסף) תציג הקבוצה את הצוות המקצועי בראשות ארז אדלשטיין והשחקנים החדשים  לקהל ולתקשורת באימון הפתיחה הרשמי לעונת 2011/2012.