פרסום ראשון: גורקה מונה למאמן בני הרצליה

המאמן חוזר לקדנציה שנייה בקבוצה וינסה להחזירה לליגת העל: "מודה לבעלים ולהנהלה על האמון המחודש שהם נותנים בי"

רועי כהן
רועי כהן  05.09.19 - 10:27
תחילת כתבה

בני הרצליה יוצאת לדרך החדשה בליגה הלאומית, במטרה לחזור אל ליגת העל, ולצורך כך היא מחזירה לשורותיה את המאמן מיקי גורקה לקדנציה שנייה, כך נודע לערוץ הספורט.

"אני רוצה להודות לבעלים ולהנהלה על האמון המחודש שהם נותנים בי. אני שמח לחזור לקבוצה שהייתה לבית שני עבורי בתקופתי פה ואני מחויב לעשות הכל כדי להחזיר את המועדון לליגת העל", אמר גורקה לאחר החתימה.

גורקה בן ה-46, אימן במועדון בין השנים 2015-2018, במהלכן הוביל את הקבוצה פעמיים לפלייאוף ולחזרת הקבוצה לזירה האירופית במשחקי היורופקאפ. עוד לפני כן, ב-2014, הצטרף גורקה לבני הרצליה כעוזרו של מולי קצורין. במהלך העונה החליף את קצורין, חילץ את הקבוצה ממאבקי התחתית למאבק על הכניסה לפלייאוף, תוך שהוא רושם 8 ניצחונות ו-7 הפסדים.

לאור ההצלחה הוארך חוזהו של גורקה, שהוביל את הרצליה לשתי עונות בהן רצה בחלק העליון של הטבלה לאורך רוב העונה ואחרי שנים רבות הגיעה לפלייאוף שם הודחה על ידי מכבי ת"א בשלב רבע גמר הפלייאוף, בין היתר בעקבות לא מעט פציעות של השחקנים המובילים. במהלך עונת 2017/18 סיים את דרכו במועדון בעקבות פתיחת עונה לא טובה.

בנוסף למינוי המאמן, בהרצליה ימשיכו שלושת השחקנים שהיו חתומים מעונות קודמות על חוזים רב-שנתיים: אור לאומי, גייב לוין ונועם אביבי שזכה הקיץ באליפות אירופה לעתודה. עם מינויו כמאמן יואץ המו"מ עם השחקנים הפנויים בשוק בכדי להשלים את הסגל בהקדם עד פתיחת האימונים בעוד כעשרה ימים.