בני הרצליה החתימה את קנדל אנתוני

פרסום ראשון: הרכז שמתנשא לגובה של 1.73 הוא הזר הראשון של מיקי גורקה

רועי כהן
רועי כהן  13.09.19 - 10:22
תחילת כתבה

בני הרצליה השלימה הבוקר (שישי) את אחת ההחתמות היותר מעניינות בליגה הלאומית, עם אחד השחקנים הנמוכים ביותר שהגיעו לליגה - הרכז קנדל אנתוני המתנשא לגובה של 1.73 מ', כך נודע לאתר ערוץ הספורט. אנתוני בן ה-26 הוא הזר הראשון של בני הרצליה, וההערכה היא כי המאמן מיקי גורקה יצרף עוד זר גבוה.

אנתוני הוא בוגר מכללת ריצ'מונד שם שיתף פעולה בין היתר עם טי.ג'יי קליין מהפועל חולון. הוא קלע בספרות כפולות בכל אחת מארבע השנים שלו במכללה, נבחר לרוקי העונה של מחוז האטלנטיק 10 בשנה הראשונה, ולחמישייה השנייה והראשונה של המחוז בשנים 2014 ו-2015. אנתוני סיים כקלע הרביעי בטיבו בהיסטוריה של ריצ'מונד ומקום ראשון בקליעות לשלוש.

לאנתוני ניסיון אירופי, בין היתר בטורקיה ובצ'כיה, ושיחק גם בליגה הברזילאית, שם נבחר לחמישיית העונה של 2017. את העונה שעברה החל באיסלנד במדי קבוצת ואלור רייקיאוויק במדיה העמיד נתונים נהדרים של 31.5 נק' ו-8.8 אס' בממוצע למשחק. באמצע העונה עבר לגראבלין הצרפתית ושם רשם ממוצעים של 11.5 נק' ו-4.0 אסיסטים ב-22.2 דקות למשחק.

קנדל אנתוני סיפר לאחר החתימה: "אני שמח מאד להגיע לישראל ולהצטרף למועדון נהדר כמו בני הרצליה. אני לא יכול לחכות כבר להגיע ולפגוש את החברים לקבוצה והאוהדים. אני מבטיח להביא את המחויבות והעבודה הקשה למגרש כמו שעשיתי בכל מקום שבו שיחקתי ומצפה לעונה מלאה ברגעים מרגשים והצלחות".

מיקי גורקה הוסיף: "אני שמח שהצלחנו לצרף את קנדל לשורותינו, שחקן שהתאים בדיוק למה שחיפשנו. התרשמנו מאוד מהיכולת שלו לבוא לידי ביטוי בליגה חזקה כמו הליגה הצרפתית, ואני מאמין שהוא יצליח להציג את מגוון היכולות שלו גם בעונה הקרובה כדי לסייע לנו להשיג את המטרות שעומדות בפנינו".