הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קאמבק? כספי התגייס למען הפועל גליל עליון

שחקני העבר נרתמו לטובת קמפיין מימון ההמונים של הקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.19 - 12:27
תרם לקבוצתו לשעבר. כספי (צילום: לירון מולדובן)
תרם לקבוצתו לשעבר. כספי (צילום: לירון מולדובן)

קאמבק לגליל העליון? אחד ממועדוני הפאר של הכדורסל הישראלי, שעבר לא מעט טלטלות בשנים האחרונות, החל בקמפיין מימון המונים לקבוצה - ולא מעט שחקני עבר בקבוצה מתגייסים. בראש הרשימה עומד עומרי כספי, שחקנה של מכבי ת"א (וגליל עליון בעבר), שתרם יחד עם בת זוגו שני סכום של 777 ש"ח.

שמות גדולים נוספים שתרמו במסגרת הקמפיין: מאמן הקבוצה לשעבר פיני גרשון, עודד קטש, דורון שפר, גור שלף, מורן רוט, ליאור ארדיטי, עידו קוז'יקרו ויוגב אוחיון. גם הכדורגלנים רועי קהת ודני עמוס נרתמו למאמץ, ואיתם גם מנהל הקבוצה לשעבר, עמית גל.

הקמפיין כבר עבר את היעד המקורי שלו, שעמד על 140,000 ש"ח, וכעת מכוון להשיג 155 אלף ש"ח לטובת הקבוצה, שמשחקת בליגה הלאומית. "כדי להתחרות בתקציבים הגדולים של קבוצות אחרות, עלינו לפעול כל הזמן כדי לגייס תומכים לקבוצה", אמרו מארגני הקמפיין.

המועדון, שנוסד בשנת 1972 תחת השם "הפועל כפר גלעדי", הגיע לשיאו בשנת 1993, כאשר ניצח את מכבי ת"א הגדולה בחצי הגמר והשלים זכייה היסטורית באליפות, אחרי שגבר בגמר גם על הפועל ת"א. בקבוצה כיכבו אז שמות דוגמת אנדרו קנדי, ברד ליף וכמובן דורון שפר, כשפיני גרשון עמד על הקווים.

בשנת 2007 בוצע האיחוד עם המועצה האזורית גלבוע, ומשחקי הקבוצה עברו מהאולם המיתולוגי בכפר בלום לגן נר. שנה לאחר האיחוד, הוקמה הקבוצה מחדש בליגה ב', וכעת היא מעוניינת, יחד עם המאמן (ושחקן העבר) אבישי גורדון, לשוב לליגת העל.