הפועל חיפה תצליח להעמיד תקציב לליגת העל

חסין ימשיך על הקווים, סיגרס יישאר. ישראלי בכיר יצטרף?

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  17.04.20 - 16:37
תחילת כתבה

איגוד הכדורסל קבע שהפועל חיפה היא אחת משתי העולות לליגת העל בעונה הבאה ולמרות שהדבר טרם אושר על ידי מנהלת הליגה, הקבוצה האדומה מהכרמל מתחילה להתכונן לחזרה לליגה הבכירה.

כמו כן, בחיפה מנצלים את הפגרה הנוכחית כדי לגייס כספים, כאשר בין היתר הם קיבלו התחייבות על הגדלת התמיכה מספונסרים קיימים, ואף גייסו ספונסר ראשי שאמור ללוות את הקבוצה בעונה הבאה. כל אלה יביאו לכך שחיפה תעמיד לפחות את תקציב המינימום לעונה הבאה. אם כי צריך לציין שעדיין לא ברור מה יהיה גודל התקציב אותו יצטרכו הקבוצות להעמיד בגלל המשבר.

בתוך כך, הקבוצה עובדת במרץ גם על הפאן המקצועי. שני הזרים שהצטיינו בעונה הקודמת, ג'ייסון סיגרס וראקים באקלס ימשיכו לליגת העל, כאשר המטרה היא לצרף לפחות ישראלי בכיר נוסף. על הקווים, אלעד חסין שאימן את הפועל חיפה בעונה הנוכחית ימשיך ויחזור כמאמן ראשי בליגת ווינר לראשונה מאז 2017.

כזכור, הפועל חיפה דורגה במקום השני בליגה הלאומית, כאשר באיגוד הוחלט להפסיק את העונה. נכון לעכשיו במנהלת מתנגדים לרעיון הגדלת הליגה ל-14 קבוצות, אך חיפה כבר מתחילה להתכונן ומרגישה בטוחה בעצמה בפאן הכלכלי וביכולת להעמיד קבוצה ראויה לליגה הבכירה.