אלעד חסין: המאמן האריך חוזה בהפועל חיפה

האדומים יתנו את הקרדיט למאמן שהעלה אותם לליגת העל: "נמשיך להוכיח את עצמנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.05.20 - 10:58
תחילת כתבה

הפועל חיפה בטוחה שתשחק בליגת העל בעונה הבאה, וכבר יודעת מי יאמן אותה. האדומים סיכמו היום (שני) על הארכת חוזהו של אלעד חסין בעונה נוספת. המאמן ישוב לליגה הבכירה חמש שנים לאחר שעזב את הפועל חולון.

"לאחר שנה וחצי במועדון, אני שמח שהחיבור עם משפחת הפועל חיפה ממשיך לעוד עונה. החיבור הזה הוא קודם כל בזכות האנשים שמנהלים את המועדון בראש ובראשונה יושב הראש יובל רוסמן, המנהל המקצועי ראובן אלקס, וכמובן כל שאר האנשים שעובדים במועדון. העבודה המשותפת עם ההנהלה הוכיחה את עצמה ואני מאמין שכך גם יהיה בשנה הבאה יחד עם המטרות החדשות שלנו", אמר חסין המרוצה.
 
חסין הצטרף להפועל חיפה בסוף העונה הקודמת, הציל אותה מירידה מה שהוביל לקבלת קרדיט גם לעונה הנוכחית. העונה, הוא הוביל את הקבוצה למקום השני שממנו מעפילים לליגת העל, עם מאזן של 15 ניצחונות ושבעה הפסדים, כשבשיא הגענו לרצף של 9 ניצחונות.

"אנחנו שמחים שאלעד ממשיך איתנו לעונה שלישית ברציפות. בשנה וחצי האחרונות הוא הוכיח את היכולת שלו כמאמן על הקווים, בחדר ההלבשה, בעבודה עם הצוות המקצועי והניהולי, ובעיקר כבן אדם יוצא דופן", מסר המנהל המקצועי ראובן אלקס. "בנוסף, ההמשך של אלעד לעונה שלישית במועדון משקף את היציבות במועדון בצורה הטובה ביותר".

יו"ר המועדון, יובל רוסמן, הוסיף: "אין ספק שמדובר בהחתמה ראויה. בפן המקצועי אנחנו שמחים על ההמשכיות לעונה שלישית בהפועל, ובפן האישי מדובר באדם מרשים עם אישיות יוצאת דופן באופן חיובי ואני שמח שמהר מאוד הסכמנו על הכול והוא ממשיך איתנו".