ניצן חנוכי: חתם לשנתיים נוספות בבני הרצליה

הקפטן בן ה-34 ימשיך לעונה שישית בקבוצה מהשרון

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  16.06.20 - 17:28
תחילת כתבה

בני הרצליה שמחה הודיעה הערב (שלישי) על החתמתו של קפטן הקבוצה ניצן חנוכי (1.94, 34) לשנתיים נוספות. לחנוכי, שחזר בקיץ 2018 לקבוצה, זאת תהיה שנתו השישית במדי הרצליה לאחר שבקיץ האחרון הוא החליט לרדת עם הקבוצה לליגה לאומית, ולמרות שכבר החזיק בחוזה לעונה הבאה החליטו בקבוצה להאריך את חוזה בשנה נוספת והצדדים הגיעו לסיכום חדש לשנתיים נוספות.

חנוכי העמיד העונה ממוצעים של 8.6 נקודות, 4.4 ריבאונדים ו-3.5 אסיסטים למשחק, כשב-11 ממשחקי הקבוצה הוא קולע בדאבל פיגרס והיה מהשחקנים היציבים ביותר של הקבוצה בשנה האחרונה. הוא הוביל את הקבוצה במדד אחוזי הקליעה ל-3 עם 40.95%, דורג חמישי בליגה במדד זה, והיה אחד משלושה שחקנים בלבד ששיחקו מעל 30 דקות בממוצע למשחק. בנוסף, חנוכי נבחר לשחקן ההגנה המצטיין של ליגת ווינר סל בעונת 11/12, הופיע בכל נבחרות ישראל וקלע 27 נקודות ב-51 משחקים בינלאומיים במדי הנבחרת הבוגרת.

יו"ר הקבוצה, אלדד אקוניס, על הארכת החוזה: "ניצן הוא מנהיג אמיתי, שחקן ואדם שמייצג את כל הערכים שחשובים לנו כמועדון. אני שמח שאנחנו ממשיכים ללכת יחד, ניצן עשה בחירה אמיצה ומוערכת על ידינו בקיץ שעבר כשהחליט להמשיך למרות ירידת הליגה ועשה וויתורים גדולים מאד בשביל זה. יש בינינו מחויבות הדדית, ואנחנו בטוחים ביכולת שלו לתרום מהניסיון ומהמנהיגות שלו כדי שביחד נוכל לשחזר הצלחות וימים טובים כפי שהיו לנו בעבר".

ניצן חנוכי: "אני שמח שהצלחנו לעמוד במטרות שלנו בעונה החולפת, ונרגש להמשיך בבני הרצליה לעונה שלישית ברציפות ושישית בסך הכל, במועדון שהפך להיות בית נוסף עבורי. יש בי מוטיבציה גדולה לתרום לקבוצה כמה שיותר בשביל שהשנה הבאה תהיה מוצלחת ונעבוד קשה מאד בשביל שזה מה שיקרה".