הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הליגה הלאומית תיפתח ב-28 בנובמבר ללא זרים

הקבוצות יוכלו להחתים שחקנים ישראלים. נבדקת אפשרות לקיים את המשחקים באולמות מחוץ לטווח האש

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.11.23 - 15:10
Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images()
Nathaniel S. Butler/NBAE via Getty Images()

הנהלת איגוד הכדורסל התכנסה היום (שני) ואישרה את החלטת מנהלת הליגה הלאומית בהתאם לכך, עונת המשחקים תיפתח ב-28 בנובמבר, כאשר אחת האפשרויות היא לקיים את כלל  המשחקים באולמות שלא נמצאים נכון לעכשיו בטווח האש.

כפי שפורסם כאן, עוד הוחלט כי העונה כלל הקבוצות תשחקנה ללא זרים, וזאת בהתאם להצבעה שנערכה במנהלת. לאור זאת, יתאפשר לקבוצות להחתים שחקנים ישראלים במסגרת חלון העברות. במנהלת הליגה הלאומית רואים חשיבות רבה בקיום המשחקים ובפתיחת העונה, וכן בשמירה על הספורטיביות ושיטת המשחקים.

יו"ר המנהלת, רון וורוטיצקי: "בימים לא פשוטים שאנו חווים כמדינה וכחברה, אני מקווה שהיום הענקנו טיפת אור לחובבי הספורט והכדורסל בארץ. היה לנו חשוב כמנהלת לפתוח את עונת המשחקים, תוך שמירה על ביטחון השחקנים והצוותים, על מנת לספק לאוהדי הכדורסל בארץ רגעי נחת בלחימה. אין לי ספק שמדובר באתגר, ואני בטוח שכליגה נעמוד בו בהצלחה. חזרת הליגה מתאפשרת גם בזכות הרוח הגבית של שר התרבות והספורט, מיקי זוהר, שתומך בחזרת הספורט. אני רוצה לחזק את ידי כוחות הביטחון ותושבי העוטף בדרום ובצפון, מייחל לחזרת כל החטופים במהרה ובתקווה כי כולנו נדע ימים שקטים ובטוחים יותר".