המאבק נמשך: אולימפיאקוס לא תופיע לדרבי

דיווח: הדרישות של האדומים לא נענו, ירשמו הפסד טכני?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.03.19 - 18:42

תגיות: דיוויד בלאט

תחילת כתבה

הכתובת הייתה על הקיר. על פי דיווח של "יורוהופס", הליגה היוונית הודיעה היום (חמישי) באופן רשמי מי יהיו השופטים במשחק הליגה בין אולימפיאקוס לפנאתינייקוס וגררה אחריה תגובה כועסת מצד קבוצתו של דיוויד בלאט, שלא צפויה להופיע למשחק ו"תזכה" בהפסד טכני, מכיוון שבקשתם למנות שופטים זרים לא התקבלה.

הקלאסיקו היווני מיועד להתקיים ביום ראשון (17.3) ולפי שעה נראה כי לא ימכרו כרטיסים להתמודדות בעקבות החלטתה של אולימפיאקוס. הצד האדום של אתונה כבר הודיע על מו"מ עם הליגה האדריאטית לגבי שיתוף פעולה עתידי, במידה שזו תחליט להיפרד מהליגה היוונית. כזכור, ראשית הסכסוך החל במשחק חצי גמר הגביע, אז אולימפיאקוס עזבה את הפרקט במהלך המשחק בטענה שהשיפוט היה לטובתה של היריבה הנצחית.

בצד הירוק לא נשארו חייבים ובפגישה שנערכה בין הצדדים ובין ראשי הליגה הם התנגדו נחרצות למהלך ואף הודיעו בהמשך על כוונות משלהם להצטרף לליגה האדריאטית. "קבוצות לא יכולות לשלוט בשופטים, אנחנו לא יכולים להסכים לזה. שופט יכול להיות טוב לקבוצה אחת ורע לקבוצה אחרת, אבל יש חוקים. אם אולימפיאקוס לא ישתתפו בדרבי אני לא אבכה על זה", אמר נשיא פנאתינייקוס מאנוס פאפאדופולוס על ההחלטה.