הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גלבוע/גליל אלופת הליגה הבלקנית בפעם השניה ברצף

79:87 על לבסקי סופיה סידר לאדומים את התואר בפעם השניה ברציפות. ראקים סאנדרס הצטיין עם 30 נקודות

רועי גלדסטון  21.04.13 - 23:05
זכיה נוספת בבלקנית. שחקני הגלבוע חוגגים
זכיה נוספת בבלקנית. שחקני הגלבוע חוגגים
תחילת כתבהבליגה הישראלית היא לא ממש מצליחה להתרומם, אבל בבלקנית עסקים כרגיל. הפועל גלבוע/גליל זכתה הערב (ראשון) בפעם השניה ברציפות בתואר אחרי שניצחה 79:87 בתום שתי הארכות את לבסקי סופיה, שאירחה את הפיינל פור אך לא הצליחה לחגוג מול אוהדיה.

הקבוצה של ליאור ליובין פתחה את המשחק בצורה לא טובה וירדה להפסקה במינוס 8 נקודות, אבל היא לא נשברה ובחצי השני נגסה בפער. לפני הבאזר, שתי קליעות מדויקות של יניב גרין הוותיק מהקו איזנו את התוצאה וכפו הארכה ראשונה.

האדומים כבר הוליכו 71:75 במהלך ההארכה, אבל גם זה לא הספיק כדי להכריע את הבולגרים, שהצליחו עם קאמבק משלהם לכפות הארכה נוספת. בחמש הדקות האלה האוויר כבר נגמר למארחת, וראקים סאנדרס והחברים ניצלו זאת כדי לברוח ל-79:87 בדרך לזכיה שניה ברציפות במפעל.

"כל שנה זה הופך להיות יותר ויותר קשה. שנה שעברה הארכה אחת, השנה כבר נזקקנו לשתיים. לא שיחקנו טוב רוב המשחק, אבל אני שמח שגם משחק שכזה אנחנו יודעים ומצליחים לנצח", אמר דגן יבזורי. גרין סיכם: "זהו ללא ספק המשחק הכי קשה שהייתי שותף בו בחיי. ככה זה בחיים, מה שהכי קשה להשיג הוא בסופו של דבר הכי מתוק. זהו ניצחון של רצון עז. למרות משחק לא טוב עשינו זאת בעבודה קשה".

סאנדרס המצוין היה האחראי הכמעט בלעדי לזכיה של האדומים מגן נר, כאשר הפציץ 30 נקודות על הראש של הבולגרים והוריד לא פחות מ-17 כדורים חוזרים. יניב גרין הוסיף 16, ג'מאר סמית' תרם 14 ודגן יבזורי הסתפק ב-9 נקודות.