מיטרוביץ' עשוי להישאר, קרמר יערוך בכורה

19:25 ב-5SPORT: ירושלים אצל ראשל"צ בפתיחת הליגה הבלקנית

רועי כהן
רועי כהן  13.10.20 - 10:08
תחילת כתבה

הפועל ירושלים תפתח הערב (שלישי) את משחקי הליגה הבלקנית נגד מכבי ראשון לציון. בתקופה שעברה מאז ההדחה בפיינל 8 התפנו בקבוצה לערוך אימונים אינטנסיביים שכללו בעיקר דגשים טקטיים כדי לגרום לשחקנים להבין את שיטת המשחק של עודד קטש ובין היתר, אחת המטרות היתה להכניס לכושר משחק את כריס קרמר, שצפוי לערוך הופעת בכורה.

לקראת הבכורה אמר קרמר: "אני מאוד מתרגש לחזור לשחק ולהתחיל את המסע של העונה. אני מאוד מקווה שנתחיל עם ניצחון ונתחיל להריץ את הגלגל, זו הזדמנות מצויינת. אני מרגיש מצויין מבחינה פיזית, עשיתי הרבה עבודה קשה ואני מוכן להתחיל. אני חושב שאנחנו מאוד מחוברים, האופן שבו שיחקנו באתונה זו לא הדרך שהקבוצה הזו תיראה. אני מקווה שהערב נציג תמונה שונה"

שחקן נוסף שירושלים מנסה למצוא פתרון בגזרתו הוא לוקה מיטרוביץ'. הפורוורד למעשה לא מחזיק בחוזה בקבוצה, אך אחרי הפיינל 8 נשאר בישראל והמשיך להתאמן עם הקבוצה. בבירה מרוצים ממיטרוביץ' ורוצים לראות אותו ממשיך, אך הסיבה שבירושלים לא האריכו את חוזהו עד עכשיו קשורה קשר ישיר לסוגיית רשת הביטחון: ירושלים, כמו כל הקבוצות בליגות הבכירות, עדיין לא קיבלה שום תשלום מהמדינה במסגרת רשת הביטחון ובקבוצה לא רוצים לקחת התחייבויות כספיות נוספות עד אשר הכסף יתחיל לזרום. עם זאת, בירושלים נוטים להחתים את מיטרוביץ' על "חוזה קאט" שיאפשר לקבוצה להשתחרר מהחוזה בנקודות מסוימות.

בירושלים מעודדים מקצב ההחלמה של ג'ייקובן בראון ומעריכים כעת שהחזרה למגרשים תיעשה בתוך מספר שבועות ולא מספר חודשים כפי שחשבו בהתחלה. בראון סובל מקרע באחד הגידים בכתף, ויחד עם הקבוצה החליט שלא ללכת להליך ניתוחי, מכיוון שניתוח היה משבית אותו עד סוף העונה.