הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"קשה, אך מרגיש טוב". צפו: פקוביץ' בראיון

הקורונה, יורוליג או NBA ויוקיץ'. סנטר העבר צפה בבלקנית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.04.21 - 21:39
תחילת כתבה

רק לאחרונה דווח שהוא נמצא במצב קשה לאחר שנדבק בקורונה, והנה, ניקולה פקוביץ' חזר לעצמו והתארח הערב (שלישי) בישראל. סנטר העבר האגדי, שזכה ביורוליג בעברו, סיפק ראיון ל"ערוץ הספורט" במהלך משחק חצי גמר הליגה הבלקנית בין חולון לגלבוע/גליל וסיפר על ההחלמה, הקרב בין הישראליות ומי ינצח באחד-על- אחד: הוא או ניקולה יוקיץ'?

"אני מרגיש טוב", פתח ניקולה פקוביץ' את דבריו. "זה משחק טוב, אני נהנה מזמני בישראל. בדיוק אמרתי לפיני (גרשון), לראות את הקהל אחרי כל כך הרבה זמן זה כיף. הקורונה? עכשיו הכל בסדר. לפני כמה חודשים היה קשה, אבל ניצחתי את זה ועכשיו הכל טוב. אני עדיין מקבל אנטיביוטיקה".

"אני חושב שמי שתנצח פה תהיה פייבוריטית בגמר", המשיך פקוביץ'. "אלה שתי קבוצות טובות, עם הרבה שחקנים טובים - מי שתנצח פה, תנצח בגמר. יורוליג או NBA? אני אוהב יותר את היורוליג, אבל עוקב גם אחרי ה-NBA. בשתי הליגות יש קבוצות טובות ושחקנים טובים, אבל בגלל שזכיתי ביורוליג אני מעדיף את הליגה הזו קצת יותר".

בהמשך, פקוביץ' נשאל מי היה מנצח באחד-על-אחד, הוא או ניקוה יוקיץ'. "הוא עושה קריירה מדהימה ואני מקווה שימשיך ככה עד סיומה", אמר פקוביץ'. "הוא שחקן מאוד מאוד טוב, אולי אחד הטובים שהיו בסרביה, אני מאחל לו הצלחה עד הסוף. MVP? אי מקווה שהוא ייקח, מדברים על זה הרבה, אבל יש עוד דרך ארוכה".