הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ויקי פרץ, אייל ברקוביץ' וגם סולומון: ההרכב של רוזנטל

גם אגדת ליברפול הצטרפה - והציעה את 11 כל הזמנים שלה: מאבי רן ז"ל בין הקורות ("לא מיצה את הכישרון") ועד ערן זהבי בשפיץ ("יכול לשחק בכל רמה"). בחרו את ההרכב שלכם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.21 - 17:21

"ההרכב של המדינה" בדרך לגיבוש: ביום העצמאות הקרוב, ייבחרו בערוץ הספורט ה-11 של כל הזמנים, במשדר חגיגי ומיוחד. לכבוד המאורע, גם כוכבי העבר הצטרפו - וסיפקו את הזווית שלהם. אחד כזה היה רוני רוזנטל, אגדת ליברפול ונבחרת ישראל. זו הבחירה שלו:

"עשיתי דבר מיוחד", הוא אמר בראיון ל"מגרש פתוח", "לקחתי קומבינציה של שחקני עבר ושחקני הווה. יש כאן שחקנים כשרוניים, וגם כאלה פחות כשרוניים אבל יותר אתלטים, כאלה ששיחקו בחו"ל וכאלה שלא הגיעו למרות שהיה להם פוטנציאל".

בשער נבחר אבי רן ז"ל ("שוער ענק, שחבל שלא ניצל את הקריירה שלו"); בעמדת המגן הימני - שלמה שירזי ("היה יכול להיות באירופה, אבל לא שיחק"), הבלמים הם אלון חזן ("שיחק יותר כקשר, אבל היה מספיק אתלטי כדי לשחק כבלם") וכמובן אבי כהן ז"ל ("שחקן ענק"). המגן השמאלי היה דוד פיזנטי.

בקישור האחורי - בירם כיאל. ("שחקן נהדר, הוכיח את עצמו") לפניו כקיצוניים יוסי בניון - וגם מנור סולומון ("הוא אולי צעיר, אבל הוא כזה שיכול להתקדם ולהיות הבורג הכי חשוב בנבחרת"). הפליימייקר יהיה אייל ברקוביץ' - ובחוד ההתקפה שניים: ערן זהבי ("באיטליה לא היתה סבלנות כלפיו, אבל יכול לשחק בכל רמה") ולצידו ויקי פרץ ("לא כולם זוכרים אותו, אבל הוא היה מהיר מאוד והצליח בצרפת").

מה ה-11 שלכם? בחרו גם אתם את "ההרכב של המדינה"!