הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליאו מסי חזר לסגל של ארגנטינה, טבס לא זומן

מרטינו פירסם את הסגל למוקדמות גביע העולם. אגוארו ודיבאלה בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.03.16 - 17:17
מסי ישוב למדי האלביסלסטה (GETTY)
מסי ישוב למדי האלביסלסטה (GETTY)

תגיות: ארגנטינה

תחילת כתבה

אחרי ברזיל ואורגוואי הגיע הערב (שלישי) זמנה של נבחרת ארגנטינה לפרסם את הסגל שלה לקראת המשימה הקרובה שמצפה לה במוקדמות גביע העולם - משחקים נגד צ'ילה ובוליביה בסוף החודש. החדשות המרכזיות, והדי צפויות, הן חזרתו של ליונל מסי לסגל של המאמן טאטה מרטינו.

כוכב ברצלונה נעדר מהמשחקים האחרונים של האלביסלסטה (מול ברזיל וקולומביה) בעקבות פציעה, אך  מאז הפרעוש כבר הספיק להחלים כעת גם נבחרתו תוכל להנות משירותיו. יחד עם מסי, נכלל בסגל גם סרחיו אגוארו, שגם הוא נעדר משני המשחקים האחרונים.

מי שלא זומן הוא קרלוס טבס, שיחד עם בוקה ג'וניורס חווה עונה מאכזבת בליגה המקומית בארגנטינה. לא צריך לדאוג יותר מדי למרטינו, שהכליל ברשימה שלו גם את גונסאלו היגווואין, פאולו דיבאלה, אנחל די מריה וחבייר מסצ'ראנו. 

ארגנטינה, סגנית אלופת העולם, פתחה בצורה די מאכזבת את המוקדמות ולאחר 4 מחזורים יש במאזנה 5 נקודות בלבד. למרות זאת, בשני משחקיה האחרונים של הנבחרת חלה התאוששות והיא סיימה אותם ב-1:1 נגד ברזיל ו-0:1 על קולומביה.

הסגל המלא
שוערים: סרחיו רומרו, נואל גוסמן, חרונימו רולי.
הגנה: פאבלו סבאלטה, פקונדו רונקאליה, גבריאל מרקאדו, ניקולס אוטמנדי, מתאו מוסאצ'יו, רמירו פונס מורי, מרכוס רוחו, לאונל ונחיוני, חבייר פינולה, מרטין דמיצ'ליס.
קישור: חבייר מסצ'ראנו, מתיאס קרנביטר, אוגוסטו פרננדס, אנסו פרס, לוקאס ביליה, חבייר פסטורה, אבר באנגה, אנחל די מריה, אריק לאמלה, ניקולס גאייטן.
התקפה: אסיקיאל לאבסי, ליאונל מסי, סרחיו אגוארו, גונסאלו היגוואין, פאולו דיבאלה, אנחל קוראה.