הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חאמס עשוי לשחק עם קולומביה, ריאל זועמת

הקשר נפצע מול אייבר, אך הצטרף לנבחרתו ל-2 המשחקים הקרובים שלה במוקדמות המונדיאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.10.16 - 12:13

מתיחות בין ריאל מדריד לנבחרת קולומביה. אחרי שנפצע ב-1:1 מול אייבר, חאמס רודריגס נבדק על ידי הצוות הרפואי של המועדון שקבע כי אינו כשיר לקחת חלק בשני המשחקים הקרובים של נבחרתו במוקדמות גביע העולם. למרות זאת, הקפטן הקולומביאני החליט להמריא למולדתו. הוא נבדק על ידי רופא הנבחרת, שקבע כי הפגיעה פחות חמורה.

זאת לא הפעם הראשונה שנרשם עימות בין ריאל לקולומביה סביב כשירותו של חאמס. הבלאנקוס קיוו שהכוכב לא יקח חלק בקופה אמריקה סנטנריו שנערך בקיץ האחרון, בשל פציעת כתף ממושכת ממנה סבל, אך הוא בכל זאת המריא לטורניר בארצות הברית והגיע עם נבחרתו לחצי הגמר.

Recuperación para volver mejor y más fuerte. Recovering to get better and stronger.

A photo posted by James Rodríguez (@jamesrodriguez10) on

חאמס העלה תמונה לאינסטגרם עם הכיתוב "עובד על מנת לחזור חזק יותר". הוא צפוי להחמיץ את המשחק הקרוב של קולומביה במוקדמות גביע העולם (מול פרגוואי בין חמישי לשישי), אך קיים סיכוי גבוה כי ישחק מול אורוגוואי, בשחזור שמינית גמר המונדיאל האחרון שיערך ביום שלישי (23:30).

מה שהכעיס את ריאל היא ההתעקשות של קולומביה לסכן את חאמס, כשדניאל טורס, קשרה של אלאבס, שוחרר מהסגל של חוסה פקרמן לצמד המשחקים הקרוב בשל פציעה. עדיין לא ברור האם הקפטן הקולומביאני יוכל לקחת חלק במשחק מול אורוגוואי, אבל בברנבאו יקוו שמצבו לא יוחמר במידה ויעשה זאת.