הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ארגנטינה הפסידה 2:0 לבוליביה ללא ליאו מסי

הכוכב המושעה ראה את חבריו מתבזים בלה פאס. הגביע העולמי בסכנה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.03.17 - 01:59
התקשו ללא הכוכב
התקשו ללא הכוכב
תחילת כתבה

בצל העונש הכבד שספג ליאו מסי, שהורחק מ-4 משחקים בעקבות הקללות שהטיח בקוון מול צ'ילה, נבחרת ארגנטינה הוכיחה פעם נוספת את התלות הגדולה שלה בכוכב. האלביסלסטה יצאו הלילה (בין שלישי לרביעי) לגבהים של לה פאס וספגו 2:0 כואב מבוליביה המקומית, זאת במסגרת המחזור ה-14 במוקדמות המונדיאל בדרום אמריקה.

השחקנים של אדגרדו באוסה התקשו להיכנס להתמודדות ונקלעו לפיגור בדקה ה-31, כאשר לא אחר מאשר פאבלו אסקובר הרים לרחבה וחואן ארסה נגח לרשת של סרחיו מורנו. אם לא די בכך, בלם אברטון והנבחרת רמירו פונס מורי נפצע והוחלף כבר בדקה ה-32.

ארגנטינה ספגה את השער השני בפתיחת המחצית השנייה (52) עם כיבוש של מרסלו מורנו, שהרשית את שערו ה-15 בנבחרת ועלה למקום השלישי בכובשי כל הזמנים.

גם סרחיו אגוארו, שעלה מהספסל לא עזר בניסיונות הקאמבק וארגנטינה ספגה את הפסדה הרביעי בטורניר המוקדמות. המשחק הוכיח פעם נוספת את התלות הגדולה של הנבחרת במסי, כאשר ניצחה איתו בחמישה משישה משחקים במוקדמות, אבל הפסידה בארבעה משבעה משחקים בלעדיו.

בשל התוצאה ובעקבות הניצחונות של צ'ילה וקולומביה, ארגנטינה ירדה למקום החמישי בטבלה כשבאמתחתה 22 נקודות. המקום החמישי, כידוע, מוביל לפלייאוף.