הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היגוואין מחוץ לסגל ארגנטינה, אגוארו זומן

גם איקארדי בפנים לקראת המשחקים מול אורוגוואי ו-ונצואלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.17 - 17:38
תחילת כתבה

אחרי שניצחה את ברזיל וסינגפור במשחקי הכנה בחודש יוני, ארגנטינה ניצבת בפני המטרה החשובה באמת שלה: להעפיל למונדיאל 2018. נבחרת האלביסלסטה שהפסידה 2:0 לבוליביה במרץ, תתארח בתחילת ספטמבר אצל אורוגוואי כשהיא רק במקום החמישי של הבית הדרום אמריקאי, וחמישה ימים לאחר מכן תארח את ונצואלה. היום (שישי) פורסם הסגל של חורחה סמפאולי, שבחר להשאיר בחוץ את גונסאלו היגוואין.

בארגנטינה דווח בימים האחרונים שהחלוץ המושמץ אכן יישאר מחוץ לסגל וכעת זה הפך לרשמי. לעומת זאת, מאורו איקארדי כן זומן וגם סרחיו אגוארו שחוזר אחרי שלא זומן למשחקים מול ברזיל וסינגפור. גם פאולו דיבאלה, אנחל די מריה, חאבייר פאסטורה ומאנואל לאנסיני, בין היתר, נכללים בסגל של סמפאולי.

המאמן שנפגש לאחרונה באירופה עם מספר משחקני הנבחרת, ביניהם מסי, חאבייר מסצ'ראנו, לאנסיני ודיבאלה, החליט לזמן גם את לוקאס ביגליה, גבריאל מרקאדו וחואקין קוריאה למרות שהשלושה סבלו לאחרונה מפציעות.

כאמור, סמפאולי מגיע למשחק הרשמי הראשון שלו בנבחרת ארגנטינה כשהיא לא נמצאת בין 4 המקומות הראשונים, שמובילים ישירות למונדיאל. לאלביסלסטה יש 22 נקודות, אחת פחות מאשר ליריבה הבאה - אורוגוואי - ולצ'ילה. ניצחון עשוי לשלוח את מסי וחבריו למקום השני, בו נמצאת קולומביה (24).