הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

היגוואין לא בסגל ארגנטינה, איקרדי בפנים

לפני פרו ואקוודור, חלוץ יובה שוב בחוץ. די מריה נכלל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.17 - 19:42
היגוואין. שוב לא מקבל את הקרדיט (getty)
היגוואין. שוב לא מקבל את הקרדיט (getty)
תחילת כתבה

בעוד שלושה שבועות תתייצב ארגנטינה לרגע האמת שלה. האלביסלסטה יפגשו את פרו ואקוודור בשני המשחקים האחרונים במוקדמות המונדיאל בידיעה שאיבוד נקודות נוסף עלול לעלות לה בכרטיס לרוסיה, לראשונה מאז מקסיקו 1970. המאמן חורחה סמפאולי פרסם הערב (שישי) את סגל 21 השחקנים, כששמו של גונסאלו היגוואין שוב נשמט מהרשימה.

חלוץ יובנטוס לא נכלל בסגל גם למשחקים מול אורוגוואי ו-ונצואלה, אותם סיימה ארגנטינה ב-0:0 וב-1:1 שסיבכו את מצבה בבית. האלביסלסטה כרגע במקום החמישי עם 24 נקודות, צמודים לפרו הרביעית אבל רק נקודה מעל צ'ילה ושלוש מעל פרגוואי.

מי שממשיך לקבל אשראי מסמפאולי הוא מאורו איקרדי, שפתח את העונה מצוין עם אינטר וכבש חמישה שערים בשלושת משחקי הליגה הראשונים. סרחיו אגוארו, לאו מסי ופאולו דיבאלה משלימים את הקאדר בהתקפה. אנחל די מריה, שנפצע במשחק מול ונצואלה ומאז לא חזר למגרשים, גם בפנים. מי שדובר על חזרתו לסגל הוא אסקיאל גראי, שלבסוף נותר מחוץ ל-21.

הסגל המלא: סרחיו רומרו, נאוול גוסמן, מרטין מארצ'סין; פדריקו פאסיו, עמנואל ממאנה, חרמן פסלה, חאבייר מסצ'ראנו, ניקולס אוטמנדי, גבריאל מרקאדו; מרקוס אקוניה, אנחל די מריה, לוקאס ביגליה, לאנדרו פארדס, אבר באנגה, אלחנדרו גומס, אדוארדו סאלביו, אמיליאנו ריגוני, לאו מסי, סרחיו אגוארו, מאורו איקרדי, פאולו דיבאלה.